ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

یک شاهزاده خانم سعودی در آمریکا با انتشار آگهی در سایت نیازمندیهای شغلی این کشور،خواستار به خدمت گرفتن یک دستیار زن آشنا به دنیای مد با حقوق رویایی سالانه ۱۴۰ هزار دلار شده است.

این شاهزاده سعودی که نامش فاش نشده است، خاطرنشان کرد که به یک دستیار شخصی زن نیاز دارد و آماده است تا در قبال کارش، به وی حقوق رویایی ۱۴۰ هزار دلار در سال (سه برابر حقوق معمول) به همراه امتیازات دیگر بدهد.

در سایت آمریکایی نیازمندیهای شغلی “کریر بیلدر” آگهی یک شرکت همکار با خاندان حاکم سعودی منتشر شده است.

این آگهی در جستجوی یک دستیار شخصی برای یکی از شاهزادگان زن سعودی مقیم واشنگتن است.

در این آگهی آمده است: این شاهزاده به دنبال دستیاری است که از دنیای مد و لباس به خوبی آگاهی داشته باشد و از بهترین رستوران های واشنگتن سر در بیاورد. این دستیار باید به شاهزاده سعودی در تنظیم برنامه کاری و سفرهایش و نیز خرید از بازار کمک کند و براساس میزان مهارت، بین ۱۱۲ تا ۱۴۰ هزار دلار در سال حقوق خواهد گرفت.

در این آگهی خاطرنشان شده است: این دستیار باید انجام چند کار همزمان را خوب بلد باشد و بتواند به کشورهای متعدد سفر و عربی را بنویسد و صحبت کند.

مجله نیوزویک آمریکا نوشت: دستمزد پیشنهادی ۱۴۰ هزار دلاری سه برابر متوسط دستمزد در آمریکا در سال ۲۰۱۴ میلادی است زیرا براساس آمار اداره تامین اجتماعی آمریکا، متوسط دستمزد در این سال ۴۴ هزار و ۵۶۹ دلار بوده است.

نیک صالحی

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,