ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

کریستیانو رونالدو(Cristiano Ronaldo) در بیرون از مستطیل سبز به کارهای تجاری مشغول است. او ساخت هتل های با نام CR7 را در دستور کار خود قرار داده است و این بار شهر مادیرا، زادگاه خود را انتخاب کرد.

رونالدو برای افتتاح هتلش راهی مادیرا شد و در آنجا با استقبال باشکوه همشهری های خود مواجه شد تا جایی که شهردار مادیرا تصمیم گرفت در بدو ورود رونالدو، نام فرودگاه این شهر را از فونشال به رونالدو تغییر دهد تا از پسر پرافتخار و محبوب این جزیره کوچک قدردانی کند.

ستاره رئال مادرید(Real Madrid) که این روزها حسابی خوشحال است، در این مراسم گفت: اگر مادیرا نبود، من هم الان اینجا نبودم. در روزهای نخست دوران حرفه ای خود هیچ چیزی برای من آسان نبود. روزهای سختی را پشت‌سر گذاشتم اما با تلاش و پشتکاری که داشتم، ناامید نشدم و توانستم خودم را به جایگاهی که در آن قرار دارم برسانم.

او ادامه داد: مهم ترین لحظات زندگی‌ام را تجربه می کنم. هتل سازی یکی از تفریح های من است و باید اعتراف کنم به آن علاقه دارم. می خواهم از خانواده و همه دوستان و مشاورانم تشکر کنم. هتل هایی که به نام من است را بسیار دوست دارم چرا که در آن همه چیزهای مورد علاقه‌ام وجود دارد.

ستاره رئال مادرید در پایان سخنانش گفت: پیش از این در شهرهای لیسبون، مادرید و نیویورک، شعبه هتل CR7 را ساخته بودیم. اکنون نوبت به زادگاهم یعنی مادیرا رسید. اینجا خانه من است و بسیار خوشحالم که به خانه برگشتم و یک یادگاری به جای گذاشتم. پروژه استثنایی را در پش گرفتیم و امیدوارم این کار ما ادامه داشته باشد.

رونالدو این روزها خوشحال‌ترین بازیکن جهان به شمار می آید. او فصل را با رئال مادرید خوب شروع نکرد اما آن را با قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به پایان رساند. او همچنین جام قهرمانی را در یورو ۲۰۱۶ را به همراه تیم ملی فوتبال کشورش بالای سر برد تا ثابت کند شانس نخست کسب توپ طلا در سال ۲۰۱۶ است.

شعبه جدید هتل کریس رونالدو در مادیرا افتتاح شد

 افتتاح هتل کریس رونالدو در مادیرا

شعبه جدید هتل کریس رونالدو در مادیرا افتتاح شد

 شعبه جدید هتل کریس رونالدو در مادیرا

ایسنا

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,