ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

عضو کمیسیون قضایی مجلس به تسنیم خبر داد

۲۹ تير ۱۳۹۵ – ۱۷:۲۳

کمیسیون قضایی

نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی از احتمال جایگزینی دو مدیر متخلّف حقوقهای نجومی به‌جای مدیران متخلف دیگر توسط دولت خبر داد.

یحیی کمال‌پور نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، با اشاره به نشست امروز (سه‌شنبه 29تیرماه) کمیسیون قضایی با سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور، اظهار کرد: در جلسه امروز آقای سراج گزارشی از پرونده‌ حقوقهای نجومی به اعضای کمیسیون ارائه و به سؤالات نمایندگان درباره حقوقهای نجومی و روند پیگیری آنها پاسخ دادند.

وی افزود: در جمعبندی نشست امروز مقرر شد سخنگوی کمیسیون مطالبی را که قابل انتشار است در اختیار رسانه‌ها گذاشته تا افکار عمومی از جریان بررسی حقوقهای نجومی مطلع باشند.

نماینده مردم جیرفت در مجلس گفت: موضوع اصلی نشست امروز درباره شناسایی چگونگی این تخلف و اینکه چرا تا به امروز به‌صورت پنهان پرداختها انجام شده است، بحث و گفت‌وگو صورت گرفت و قرار شد که کمیسیون قضایی بر حسب وظایف ذاتی خود این روند را پیگیری و همراه دستگاههای نظارتی و قانونی با متخلفان برخورد قاطع کنند.

کمال‌پور با ابراز اینکه گفته می‌شود دو نفر از مدیران متخلف حقوقهای نجومی از طریق دولت برکنار شدند ولی مجدداً دو مدیر متخلف دیگر در رأس کار قرار گرفته‌اند، گفت: اگر این اتفاق ناگوار صحت داشته باشد، آن را اطلاع رسانی خواهیم کرد و واقعاً این‌گونه اتفاقات جای تأسف دارد.

انتهای پیام/*

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال219 روز قبل