ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

غلامرضا ملکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، به ترکیب صبای قم برابر پرسپولیس تهران اشاره و اظهار کرد: کادر فنی تیم، برای این بازی تغییری در ترکیب صبای قم ایجاد نکرده و بهتر است بگویم که همان بازیکنانی که در هفته سوم مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام قم برابر تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز به میدان رفتند، امشب مقابل پرسپولیس نیز بازی خواهند کرد.

وی ابراز کرد: حامد لک در درون دروازه، محمدهاشم بیک‌زاده، حمیدرضا دیوسالار، پویا سیف‌پناهی و ابوالقاسم دهنوی در خط دفاعی، وحید علی‌آبادی، سیدمهدی حسینی، مهران امیری و وحید امرایی در خط میانی به همراه غلامرضا عنایتی و عبدالکریم اسلامی در خط حمله بازیکنانی هستند که در دیدار هفته سوم لیگ برتر مقابل ماشین‌سازی تبریز به میدان رفتند و با تصمیم کادر فنی تیم، امشب مقابل پرسپولیس نیز از آنها استفاده خواهد شد.

مدیر رسانه تیم فوتبال صبای قم با اشاره به وضعیت آمادگی بازیکنان صبا، تصریح کرد: خوشبختانه تیم تمرینات بسیار خوبی برای این بازی داشته و بازیکنان در شرایط روحی و جسمی مطلوب همگی آماده دیدار حساس هفته چهارم لیگ برتر برابر تیم پرسپولیس تهران هستند.

این مسؤول یاد آور شد: آنالیز تیم پرسپولیس نیز امروز برای بازیکنان تیم به نمایش درآمد و هر یک از بازیکنانی که در ترکیب اصلی صبای قم برابر پرسپولیس تهران به میدان می‌روند با وظایف و ماموریت‌های خود به خوبی آشنا شدند و به امید خدا امشب حتما بازی خوبی از آنها خواهیم دید.

ملکی با بیان اینکه رویارویی با صدرنشین لیگ برتر انگیزه بالایی به بازیکنان صبای قم داده است، در ادامه عنوان کرد: بعد از تساوی‌هایی که صبای قم در سه هفته سپری شده از بازی‌های نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتبال داشته، تمام بازیکنان مصمم هستند که بهترین نمایش خود را در دیدار هفته چهارم مقابل پرسپولیس تهران ارائه کنند و به نخستین برد خود در این فصل دست یابیم.

ملکی بیان کرد: ۱۰۰درصد بازی سخت و نفس‌گیری در ورزشگاه آزادی تهران برابر پرسپولیس پیش‌رو داریم، آنها می‌خواهند از تمام توان خود برای حفظ صدرنشینی و کسب پیروزی در حضور تماشاگران و طرفداران این تیم استفاده کنند اما ما هم تیم مستحکم و آماده‌ای هستیم و هرگز حریف ساده‌ای برای پرسپولیس نخواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: تیم ما هفته قبل در دیدار برابر ماشین‌سازی تبریز عملکرد قابل قبولی از خود ارائه کرد و چنانچه در استفاده از موقعیت‌های گل کمی دقت بیشتری داشتیم، قطعا پیروز آن مسابقه بودیم اما هنوز فرصت زیادی تا پایان لیگ باقی مانده و یقینا صبا بار دیگر مدعی خواهد شد.

گفتنی است: تیم‌های فوتبال صبای قم و پرسپولیس تهران در دیداری حساس از هفته چهارم نیم‌فصل نخست مسابقات شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه امشب در ورزشگاه بزرگ آزادی تهران به قضاوت محسن ترکی به مصاف یکدیگر می‌روند.

انتهای پیام/۷۸۰۰۲/ق۳۰

http://fna.ir/T5K7Y6

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,