ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

شال و لباس روزنامه ای پوشیدنی هستند یا خواندنی؟

بعد از چاپ های بی محتوی و نامناسب پشت لباس های دختر و پسران جوان حالا نوبت به چاپ عناوین و مقالات روزنامه روی شال های دخترانه و زنانه رسیده است که در نوع خود جدید و البته کمی هم عجیب است .تابستان امسال روسری و شال هایی با طرح روزنامه های ایرانی در بازار عرضه شده است؛ این گونه بیان می شود که این روسری ها به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار (۱۷ مرداد ماه) ارایه می شوند.

روزنامه های روی دکه های روزنامه فروشی که با توجه به تیراژ پایین و میزان برگشتی ها به نظر می رسد چندان جالب توجه مردم نیستند، وقتی بر روی مانتو و شال قرار می گیرند، مورد استقبال واقع می شوند.

مدتی است که مانتوها و شال هایی با طرح روزنامه به زبان های انگلیسی و فارسی، تبدیل به مد روز شده و مورد استقبال مردم و برخی از هنرمندان واقع شده است و با نزدیک شدن به روز خبرنگار، گفته می شود که این شال ها با طرح های جدیدتری روانه بازار شده اند.

یکی دیگر از دلایلی که این شال ها توانستند نسبت به روزنامه ها در جذب مخاطب بهتر عمل می کنند، این است که نام روزنامه هایی با جناح های مختلف سیاسی کشور که در واقعیت به ندرت کنار هم قرار می گیرند، در این طرح ها کنار هم آمده است تا بتوانند هر سلیقه ای را به خودشان جذب کنند. 

شال روزنامه ای

شال روزنامه ای برای خبرنگاران عزیز!

شال روزنامه ای مخصوص روز خبرنگار به بازار آمد! + عکس

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,