ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

رضا سیم‌بر عضو هیأت علمی دانشگاه گیلان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با بیان اینکه دغدغه معیشتی مردم و نگاه ملت به حکومت و نظام مسئله‌ای بسیار مهم است و نباید خدشه‌دار شود گفت: مسئولان باید به گونه‌ای عمل کنند که مردم به نظام و حکومت اعتماد داشته باشند زیرا اساس نظام جمهوری اسلامی، اعتماد مردم است.

وی افزود: مسئله فیش‌های نجومی به نوعی اعتماد مردم را زیر سؤال برد و حالا باید مسئولان تمام تلاش‌شان را انجام دهند که این اعتماد با عملکرد دولت و بازگشت پول‌های بیت‌المال دوباره بازگردد.

سیم‌بر گفت: مردم به دنبال پیگیری‌های شفاف دولت هستند و فرافکنی‌های دولت راه‌حل مسئله نیست بلکه پاک کردن صورت مسئله و تشویش بیشتر اذهان عمومی است.

عضو هیأت علمی دانشگاه گیلان اظهار داشت: اگر دولت بخواهد با مطرح کردن ادعاهای واهی در مورد مسائل مختلف از مسئله فیش‌های نجومی تبری بجوید و از طریق دورغ‌هایی بخواهد این مسئله تطهیر کند، کار اشتباهی است.

به گفته سیم‌بر، عملکرد تمام جناح‌های سیاسی و به خصوص مسئولان دولت باید به این سمت باشد که نگاه اعتماد دولت بازگردد و مسئولان به جای فرافکنی باید عملکردی داشته باشد که اعتماد مردم به نظام بازگردانده شود.

انتهای پیام/

http://fna.ir/AJ7T03

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,