ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – در هفته آغازین رقابت‌های لالیگای اسپانیا، اتلتیکو مادرید با گل دیر هنگامی که از میهمان خود دریافت کرد، تنها یک امتیاز از بازی خانگی کسب کرد تا در هفته نخست، از رئال مادرید و بارسلونا ۲ امتیاز عقب بیوفتد.

به گزارش وبسایت نود، در حالیکه انتظار می رفت اتلتیکو مادرید، به راحتی از سد آلاوز در دیداری خانگی بر خواهد آمد، تیم تازه صعود کرده به لالیگا، نتیجه ای درخشان در ویسنته کالدرون کسب کرد. روخی بلانکو تا دقایقا پایانی این دیدار، با تک گل بازیکن جدید خود، کوین گامیرو از حریف تازه صعود کرده به لالیگا پیش بود، اما با گلی که در دقیقه ۹۳ دریافت کرد، تنها با کسب یک امتیاز هفته نخست را به پایان برد تا از ابتدای مسابقات این فصل از رقبای خود عقب بیوفتد. مربی آرژانتینی اتلتیکو در کنفرانس مطبوعاتی پایان این دیدار با ابراز نا امیدی از این نتیجه اعلام کرد:

در ابتدای این دیدار بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم چرا که تمامی بازیکنانم برای پیروزی اشتیاق زیادی داشتند، بازی را هجومی و پر قدرت آغاز کردیم، تمام تلاش خود را برای کسب پیروزی انجام دادیم، بازیکنانم انرژی زیادی برای کسب پیروزی داشتند و موقعیت‌های مناسبی برای تثبیت برتری خود داشتیم تا با آرامش بیشتری بازی را کنترل کنیم،  از موقعیت‌های بدست آمده استفاده نکردیم و در نهایت نتیجه ای نا امید کننده رقم خورد. آلاوز بازی دفاعی را به نمایش گذاشت و عملکرد دروازه‌بان آن‌ها فوق‌العاده بود، حتی مصدومیت مدافع آن‌ها هم خللی در عملکرد آن‌ها ایجاد نکرد. فوتبال اینچنین است، در صورتی که نتوانیم گل بزنیم، امتیاز کافی نخواهیم گرفت، یک امتیاز هیچ وقت کافی نیست.

اتلتیکو مادرید در دومین دیدار خود در مسابقات لالیگا، باید هفته آینده به مصاف لگانس، دیگر تیم تازه صعود کرده به لالیگا برود.

۱۸۹۹

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,