ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – دیگو سیمئونه پیش از دیدار تیم مقابل روستوف اعلام کرد که آنتوان گریزمان و یانیک کاراسکو در اتلتیکو مادرید رشد کرده‌اند و تبدیل به ستارگان این تیم شده‌اند.

به گزارش وبسایت نود، سرمربی اتلتیکو مادرید با تقدیر از قدرت پرورش بازیکن این تیم، یانیک کاراسکو و آنتوان گریزمان را ستارگانی معرفی کرد که در این تیم به دنیا معرفی شدند. آنتوان گریزمان که موفق شد کفش طلای یورو ۲۰۱۶ را به دست آورد در مسابقات این فصل موفق شده است با به ثمر رساندن ۶ گل و ارسال ۳ پاس گل شروع فوق العاده ای داشته باشد. همچنین کاراسکو کار خود را در این فصل با به ثمر رساندن گل پیروزی اتلتی مقابل بایرن مونیخ آغاز کرد و پس از آن با هت تریک و ۲ پاس گل مقابل گرانادا عملکرد فوق العاده‌اش را ادامه داد. با این حال، سرمربی اتلتی پیش از دیدار چهارشنبه شب این تیم مقابل روستوف از دو بازیکن مهاجم جوانی که در این تیم پرورش یافته‌اند تقدیر کرد. او در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار اعلام کرد:

برخی از بازیکنان در زمان نوجوانی به ما ملحق شدند و اکنون از ستارگان ما به حساب می‌آیند، کاراسکو و گریزمان از آن جمله بازیکنان هستند. بازیکنانی که آن‌ها را به خدمت گرفته ایم بازیکنان با استعدادی هستند و پیشرفت آن‌ها به برنامه‌های فیزیکی و تاکتیکی و همچنین تلاش خودشان بستگی دارد.

اتلتیکو مادرید با دو پیروزی ۱-۰ مقابل پی اس وی و بایرن مونیخ صدر نشین گروه D لیگ قهرمانان اروپا است و در نقطه مقابل روستوف در ۲۶ دیدار خانگی آخر خود متحمل شکست نشده است. نایب رئیس روستوف و سرمربی این تیم، سال ۲۰۱۳ در تیم روبین کازان حضور داشتند که با حساب ۲-۰ اتلتی را شکست دادند. با این حال دیگو سیمئونه اعلام کرد که خاطرات آن دیدار تاثیری در این دیدار نخواهد داشت، او در این خصوص افزود:

بازی‌های زیادی را از روستوف دیده‌ایم، آن‌ها تیم بسیار خطرناکی هستند چراکه می‌دانند چگونه به خواسته خود در بازی دست یابند. روستوف با روبین کازانی که سال ۲۰۱۳ مقابل آن ها قرار گرفتیم متفاوت است، آن‌ها مربی یکسانی دارند اما بازیکنان این دو تیم تفاوت بسیاری با هم دارند.

۱۸۹۹

مجله