ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – درحالی‌که پس از دومین شکست در فینال لیگ قهرمانان در طی ۳ فصل اخیر صحبت‌های زیادی مبنی بر جدایی سیمئونه از اتلتیکو مطرح‌شده بود اما او درنهایت در این تیم ماند و احساس می‌کند تیمش باید امتیازات بیشتری نسبت به فصل گذشته کسب کند.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از مارکا، اتلتیکو فصل جدید را روز یکشنبه و مقابل تیم تازه صعود کرده آلاوس آغاز خواهد کرد. درحالی‌که انتظار می‌رود بازیکنان جدید تیم هم برای اولین بار در لیگ برای اتلتیکو به میدان بروند. فصل جدید لالیگا در شرایطی آغاز می‌شود که بارسلونا به‌عنوان بخت اصلی قهرمانی شناخته می‌شود و این مربی آرژانتینی احساس می‌کند اگر قرار است تیمش دومین قهرمانی لیگ در چهار سال اخیر را کسب کند، باید بیش از ۸۸ امتیاز فصل گذشته امتیاز به دست بیاورد. او در این زمینه گفت:

ما باید نسبت به فصل قبل پیشرفت کنیم و بیش‌ازپیش امتیاز کسب کنیم.

شکست برابر رئال در ضربات پنالتی لطمه روحی زیادی به تیم زده بود و پس از تلاش‌های فراوان برای ایجاد انگیزه‌های جدید در تیمش، سیمئونه در آستانه شروع رقابت‌ها از ذهنیت تیمش راضی است. او ادامه داد:

تیم در شرایط خوبی است. ما پیش فصل خوبی داشته‌ایم، هرچند که به خاطر بازی‌های ملی بعضی از بازیکنان دیرتر اضافه‌شده‌اند.

در فاصله هفته به پایان پنجره نقل و انتقالات و درحالی‌که این تیم در بازار فعال بوده است، این مربی ۴۶ ساله امکان فعالیت بیشتر در بازار را رد نکرده است. او ادامه می‌دهد:

زمان زیادی تا پایان پنجره نقل و انتقالات باقی است و ما تا روز آخر می‌توانیم در بازار فعال باشیم.

پس از ناامیدی فصل گذشته، در این تابستان گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد سیستم و سبک بازی تیم مطرح بوده است، بااین‌حال این مربی آرژانتینی معتقد است نیازی به تغییرات زیاد نیست. او دراین‌باره گفت:

ما با سیستم ۲-۴-۴ شروع خواهیم کرد اما با توجه به آنچه در زمین دیده می‌شود و با توجه به حریفان، همواره تغییراتی خواهیم داشت. ما بازیکنانی داریم که می‌توانند خیلی زود تغییر کنند و این به ما کمک خواهد کرد.

فصل جدید لیگ اسپانیا، یکشنبه این هفته و با دیدار برابر آلاوس برای شاگردان سیمئونه آغاز خواهد شد.

۱۴۰۵

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,