ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – مربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید اعلام کرد محرومیت این تیم از حضور در دو پنجره نقل و انتقالات به این تیم لطمه خواهد زد.

به گزارش وبسایت نود، دیگو سیمئونه در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیمش مقابل سلتا ویگو حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. با توجه به خبر محرومیت اتلتیکو مادرید از حضور در دو پنجره نقل و انتقالات، اکثریت سوالات حول این موضوع انجام شد.

چگونه با این محرومیت کنار خواهید آمد؟

ما به مسیرمان ادامه می‌دهیم و برای حضور پر قدرت در دیدارهای آتی متمرکز بازیمان هستیم. 

آیا بازیکنان فعلی برای این دوران محرومیت کافی هستند؟

نتایجی که کسب خواهیم کرد جواب سوال شما را خواهد داد و الان برای پاسخ به این سوال بسیار زود است. معمولا عملکرد بازیکنان در پایان فصل مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. فصل درخشانی را پشت سر گذاشتیم و انتظار داریم فصلی مانند فصل قبل را سپری کنیم. تلاش می‌کنیم که بتوانیم نتایج فصل قبل را تکرار کنیم.

با توجه به نتایج نه چندان خوب فصل جدید اتلتیکو، چگونه برای بازی‌های آینده آماده خواهید شد؟

انتظارها از ما بسیار بالا رفته است. با توجه به عملکردی که در فصل‌های گذشته داشته ایم، طبیعی است که اگر نتایج خوبی نگیریم انتقادهایی از ما انجام شود. باید پیشرفت کنیم و به نوار پیروزی‌هایمان باز گردیم. بازی سختی را مقابل حریفی قدر پیش رو داریم، سلتا همیشه با قدرت مقابل ما ظاهر می‌شود، باید تلاشمان را بیشتر کنیم تا بتوانیم نتیجه مناسب را بدست آوریم.

با توجه به اینکه نولیتو سلتا ویگو را ترک کرده است، نظرتان درباره ترکیب این تیم چیست؟

به نظرم سلتا توانسته است مسیر خود را پیدا کند و به مسیر موفقیت بازگشته است و این نشان می دهد که مربی آن‌ها به خوبی بازیکنانش را می‌شناسد. همانطور که آن‌ها با خروج رناتو آگوستو کنار آمدند، مطمئنا با خروج نولیتو نیز کنار خواهند آمد. آن‌ها بسیار سخت کوش هستند و تیمشان تنها به یک بازیکن وابسته نیست، قطعا بازیکنان بزرگ می‌توانند تاثیر زیادی بر یک تیم داشته باشد اما سلتا ویگو نشان داده است که بدون بازیکنان بزرگ هم می‌توانند به موفقیت خود ادامه دهند.

آیا پیروزی در این دیدار برای شما حیاتی است؟

پیروزی در همه دیدارها برای ما بسیار مهم است و این مسئله، امری عادی است. هم ما و هم سلتاویگو به دنبال کسب نخستین پیروزی خود در لالیگا هستیم و این امر فشاری مضاعف بر ما وارد خواهد کرد.

۱۸۹۹

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,