ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

توکلی :

۱۵ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۱:۰۴

احمد توکلی

نیروی‌های سیاسی باید در رفع معضل فیش های نجومی مساعدت لازم را با قوای سه گانه داشته باشند، تا به صورت قاطعانه، شفاف و بدون تبعیض با این پدیده شوم برخورد شود.

به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس نهم در گفت و گو با  میزان با اشاره به موضوع پرداخت فیش های  حقوقی نجومی که در ماه های اخیر در محافل سیاسی و رسانه ای  به کرات مطرح شده است اظهار کرد: در ماجرای فیش های نجومی نباید در حال حاضر به دنبال مقصر بگردیم بلکه باید این نکته را مد نظر قرار دهیم که معضل مزبور همچون سیل بنیان کنی  به اعتماد مردم صدمه زده است.

مدیر سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت تصریح کرد: در شرایط فعلی به جای جستجو برای یافتن مقصر موضوع فیش های نجومی باید تمام قوا و همه دلسوزان نظام با همفکری و خرد جمعی به چاره اندیشی بپردازند.

وی ادامه داد: اینکه کدام دولت و یا کدام دستگاه نظارتی در ماجرای فیش‌های نجومی غفلت و یا قصور کرده‌اند در درجه بعدی اهمیت قرار دارد و ضرورت دارد پس از چاره اندیشی و دفع پدیده شوم فیش‌های نجومی، به دنبال مقصر و یا مقصران این معضل بگردیم.

توکلی تصریح کرد: در ماجرای فیش های نجومی یک عده از نیروهای بی حیا و بی شرم سیاسی که تحت حمایت نیز بودند با وقاحت تمام این خسران را ایجاد کردند اما اینکه کدام نیرو و یا حزب سیاسی در این ماجرا تقصیر کارند موضوعی است که پس از چاره اندیشی و رفع معضل باید بررسی شود.

مدیر سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت  با اشاره به ضرورت همکاری و تعامل سه قوه در ماجرای فیش های نجومی اظهار کرد: نیروی‌های سیاسی نیز باید در رفع معضل فیش‌های نجومی مساعدت لازم را با قوای سه گانه داشته باشند، تا به صورت قاطعانه، شفاف و بدون تبعیض با این پدیده شوم برخورد شود.

توکلی در پایان خاطرنشان کرد: همه این پول‌هایی که در ماجرای فیش های نجومی دریافت شده است غیرقانونی و نامشروع است و حرام خواران که نقششان در این ماجرا مشهود است نباید تشویق شوند و راه برای فرارشان بازگردد.

انتهای پیام/
خبرگزاری تسنیم: انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال205 روز قبل