ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس،‌ علی اکبر روح‌نواز سخنگوی جدید انجمن روزنامه نگاران مسلمان گفت: در نخستین جلسه از سال سوم هشتمین دوره هیأت مدیره انجمن روزنامه نگاران مسلمان، انتخابات داخلی برگزار و «سید نظام‌الدین موسوی» به عنوان دبیرکل برای یک سال دیگر از سوی اعضای هیأت مدیره انتخاب شد.

به گفته روح‌نواز، در این انتخابات که امروز (دوشنبه) در دفتر انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان برگزار شد علاوه بر دبیرکل، سایر ارکان هیأت مدیره نیز انتخاب شدند که در نتیجه حسن کربلایی به عنوان نایب رئیس اول، مسعود بصیری به عنوان نایب رئیس دوم، علی‌اکبر روح‌نواز به عنوان سخنگو، محمدرضا آقابابایی به عنوان خزانه‌دار، مهدی شکیبایی و پرستو سیفی ناجی به عنوان کار پردازان جلسات هیأت مدیره انتخاب شدند.

وی بیان داشت: در این جلسه با آسیب شناسی فعالیت یکساله دوم دوره هشتم هیأت مدیره انجمن، اعضا برنامه‌های جدیدی را برای یکسال آینده فعالیت طرح و پیشنهاد کردند و درباره آن به بحث و تبادل نظر پرداختند.

سخنگوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان افزود: پیش‌تر (یکم شهریور ۱۳۹۵) نیز در انتخابات سالانه مجمع عمومی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان آقایان فریدون احمدی و رسول بابازاده به ترتیب به عنوان بازرسان انجمن انتخاب شده بودند.

انتخاب اعضای هشتمین دوره هیأت مدیره انجمن روزنامه نگاران مسلمان برای مدت سه سال  روز ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ با حضور اکثریت مطلق اعضای مجمع عمومی این انجمن صورت گرفته بود که طی آن سیدنظام‌الدین موسوی با ۲۶۱ رأی،‌ حسن کربلایی با ۲۴۸ رأی،‌ مسعود بصیری با ۲۳۷ رأی،‌ علی‌اکبر روح‌نواز با ۲۲۹ رأی، پرستو سیف‌ناجی با ۲۲۶ رأی، حسن اختری با ۱۹۹ رأی، مهدی شکیبایی با ۱۸۰ رأی، محمدرضا آقابابایی با۱۶۶ رأی،‌ محمد پیرعلی با ۱۶۴ رأی به عنوان اعضای هشتیمن دوره هیات مدیره انتخاب شدند.

انتهای پیام/

منبع : farsnews.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,