ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سیامک انصاری شب گذشته در برنامه دورهمی در جواب به سوال مهران مدیری درباره پدر شدنش گفت: دوست دارم پدر شوم. بزودی!

سیامک انصاری مهمان برنامه دورهمی

شب گذشته برنامه دورهمی میزبان مینو غزنوی دوبلور قدیمی و سیامک انصاری بازیگر کشورمان بود.

مینو غزنوی ابتدا به بیان خاطراتش از دوبله پرداخت و اینکه از ۸ سالگی وارد این کار شده و حدود ۵۵ سال است که مشغول فعالیت می باشد.
مینو غزنوی از بیماری اش گفت و اینکه مبتلا به سرطان بوده اما با حمایت خانواده و همکارانش موفق به پشت سر گذاشتن این دوران سخت شده است.

پس از این دوبلور قدیمی سیامک انصاری به عنوان مهمان روبروی مهران مدیری نشست.

سیامک انصاری از تجربه اولین حضورش گفت. وی گفت با رسول ملاقلی پور در فیلم سینمایی سفر به چزابه همکاری داشته و پس از چندسال حضور در سینما و تلویزیون و زمانی که بخاطر فوت کردن برادرش, قصد رفتن از ایران را داشته به دعوت پیمان قاسمی خانی در پروژه پاورچین حاضر شده و ۱۵ سال است که در ایران ماندگار شده است.

سپس مهران مدیری از زندگی شخصی سیامک انصاری پرسید و اینکه اخلاقش درخانه چگونه است چرا که در محل کار اصلا خوش اخلاق نیست که انصاری در جواب گفت شرایط در خانه فرق می کند و خوش اخلاق هستم
مهران مدیری از انصاری پرسید تصمیمی برای پدر شدن ندارد که در جواب سیامک انصاری گفت: چرا دوست دارم. بزودی!

سیامک انصاری در آخر از مهران مدیری تشکر کرد و اینکه موفقیت این روزهایش را مدیون مدیری می باشد و از اینکه بخاطر حضور در پروژه های مهران مدیری , فیلم و سریال های زیادی را از دست داده , اصلا پشیمان نیست چرا که حضور در کنار مهران مدیری برایش ارزشمند بوده است.

تهیه و تدوین: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
اختصاصی سیمرغ

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,