ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

رسیدگی به این پرونده از سوم خرداد ۹۳ به دنبال ناپدیدی شدن پسر ۷ساله افغان به نام هادی در دستور کارپاسگاه پلیس روستای قلعه نو ورامین قرار گرفت.
سکوت مرد ایرانی برای پنهان ماندن اقدام زشت 
 
تلاش برای افشای راز ناپدید شدن پسر خردسال آغاز شده بود که دوستان هادی گفتند آخرین بار این پسربچه را همراه مرد ایرانی به نام امیر دیده اند. به این ترتیب امیر ۲۸ساله بازداشت شد اما خودش بی گناه خواند.
هشت روز از این ماجرا گذشته بود که استخوان های کوچک یک کودک در گندمزاری در حاشیه روستا پیدا و روشن شد استخوان ها متعلق به هادی است که احتمالا خوراک حیوانات وحشی شده است.
با پیدا شدن بقایای جنازه بار دیگر امیر بازداشت شد و در اداره اگاهی به جنایت اعتراف کرد . وی گفت: با هادی دوست بودم. او را سوار دوچرخه ام کردم تا به گندمزار برویم. زیر درخت توت با هم توت خوردیم. همان موقع بود که فکر آزار پسر بچه به ذهنم رسید و او که متوجه ماجرا شده بود قصد فرار داشت که با سنگ به سر او زدم و به خانه برگشتم تا اینکه بقایای جنازه پیدا شد.
این متهم صبح سه شنبه ۱۹ مرداد ماه ۹۳ درحالی در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی امین مقدم زهرا و با حضور دوقاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد که پدر و مادر قربانی برای او حکم قصاص خواستند.
وقتی امیر پشت تریبون دفاع ایستاد خودش را به دیوانگی زد و در حالی که خونسرد بود به سوالات هیات قضایی پاسخ نداد.وی فقط گفت: وقتی با هادی به گندمزار رفته بودیم او به من فحش داد و من با سنگ به سرش زدم. اما او زنده بود که به خانه برگشتم.من او را نکشتم.
سپس مادر متهم گفت:پسرم به عقب ماندگی ذهنی مبتلاست و نمیتوانسته به تنهایی مرتکب جنایت شود.
بنا به این گزارش، در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.
رکنا

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,