ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلای مازندران:

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۹:۵۴

سپاه

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلای مازندران با تاکید بر حمایت بیشتر مسئولان از مردم سیلزده مناطق محروم، گفت: سپاه کربلای مازندران با تمامی امکانات به کمک سیل‌زدگان آمد.

سرهنگ پاسدار جواد بخشی دقایقی پیش در گفت‌وگو ا خبرنگار تسنیم در ساری، اظهار داشت: سپاه کربلای مازندران با بسیج کامل امکانات از هفته گذشته در مناطق سیل‌زده شهرهای قائم‌شهر و آمل حضور فعالانه ای داشته و کمک‌های بسیاری به مردمان مناطق آسیب دیده صورت داده است.

وی افزود: بسیج و سپاه خود را متعلق به مردم دانسته و همانند دوران جنگ به یاری مردم آسیب دیده ناشی از سیلاب در شهرهای استان مشغول شده است.

دبیر ستاد مدیریت بحران سپاه کربلای مازندران با اشاره به وقوع سیلاب مجدد از صبح امروز در مناطقی از غرب مازندران، تصریح کرد: نیروهای سپاه پاسداران مازندران از نخستین ساعات امروز با مشاهده وقوع سیلاب در رامسر به کمک مردم و نیروهای امداد و نجات منطقه شتافتند و جلوی بسیاری از حوادث منجر به فوت را گرفتند.

بخشی با بیان اینکه بالغ بر ۵۰ نفر از سرنشینان خودروهای درگیر سیلاب در رامسر توسط نیروهای جان بر کف سپاه کربلای مازندران نجات یافتند، افزود: مردم نگران نباشند چرا که شدت بارش امروز به مانند سیلاب و بارش هفته گذشته نبوده و در این زمینه نیروهای امدادی و بسیجی در کنار آنان هستند.

وی با اعلام اینکه خیران و سازمان‌های مردم‌نهاد در مواقع بحران باید به کمک مردم بیایند، گفت: نباید خاطر مردم مناطق سیل‌زده در حین بحران مکدر شود.

به گزارش تسنیم، بارش شدید همراه با سیلاب از صبح امروز در مناطق غربی مازندران آغاز شده و اکنون در شهرهای مرکزی مازندران نظیر ساری و نکا ادامه دارد.

بیشترین بارش‌های بامداد امروز تاکنون مربوط به شهرستان‌های رامسر، گلوگاه، بهشهر و ساری بوده است.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال170 روز قبل