ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

ترمه ایران هدیه به بازیکنان کره جنوبی

مسوولان ورزشگاه شهر قدس عصر روز گذشته هدایایی به بازیکنان کره جنوبی اهدا کردند تا اتفاقات روزهای اخیر از اذهان آنها پاک شود.

بعد از این که مسئولان کره نسبت به نور ورزشگاه آرارات در هنگام تمرین اعتراض کردند، فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت ورزشگاه شهدای قدس را برای دومین جلسه تمرینی در اختیار کره ای ها قرار دهد؛ بنابراین مسئولان این ورزشگاه و شهرک تصمیم گرفتند به خوبی از کاروان کره میزبانی کنند تا دیگر بهانه ای به کسی برای انتقاد نداده باشند.

سوپرایز کره ای ها با هدیه ی ایرانی ها

سایت sportschosun در گزارشی از دومین جلسه تمرینی کره به سورپرایز بازیکنان و اولی اشتیلیکه در این تمرین اشاره کرد و نوشت:«شهر قدس یکی از شهرک های توابع تهران چند میلیونی بود که از یک ورزشگاه ۲۵ هزار نفری بهره می برد. شهرکی در فاصله ۴۰ کیلومتری با پایتخت ایران که زیبایی های جالبی داشت. مسئولان ورزشگاه که برای میزبانی از کاروان کره، سنگ تمام گذاشته بودند، در پایان جلسه تمرینی هدایایی ویژه به رسم یادبود به تک تک اعضای تیم اهدا کردند که حسابی آنها را غافلگیر کرد».

این سایت در ادامه به سوغاتی ایرانی ها که به بازیکنان کره اهدا شد، اشاره کرد و افزود:«ترمه یکی از سوغاتی های معروف ایران است. نوعی پارچه زیبا که معمولا از آن برای زینت روی میز آشپزخانه و سالن های پذیرایی استفاده می شود و در این کشور قیمت بالایی نیز دارد، در بسته بندی ویژه به بازیکنان کره اهدا شد تا آنها برخلاف شب اول این بار حسابی غافلگیر شوند. در پایان این مراسم تجلیل نیز مسئولان ورزشگاه، شهرک قدس و فرماندهان انتظامی و حفاظتی ورزشگاه، عکسی به یادگار با اشتیلیکه و شاگردانش گرفتند تا دقایق جالبی در این تمرین رقم بخورد».

 
بازیکنان کره

عکس یادگاری با بازیکنان کره

بازیکنان کره

سوپرایز بازیکنان کره با ترمه ایران

 
بازیکنان کره

ترمه ایران هدیه به بازیکنان کره

 

سوغاتی غافلگیر کننده ایرانی ها به بازیکنان کره

منبع : namnak.com

مجله