ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

کیم کارداشیان به دلیل سوء استفاده از دخترش بدترین مادر آمریکا شد

کیم کارداشیان و همسرش وست بیشتر از انکه در عرصه هنری شهرت داشته باشند در انتشار تصاویر و رفتارهای نامناسب شناخته شده هستند ، خانواده ای که با استفاده از شهرت خاص خودشان سالانه میلیون ها دلار درآمد کسب می کنند .

کیم کارداشیان یکی از بی بند و بار ترین هنرپیشه های هالیوودی است.این هنرپیشه، مدل و شخصیت تلویزیونی یکی از ثروتمندترین زنان کنونی دنیا هم به شمار می رود. درآمد سالیانه این بازیگر ارمنی تبار سالیانه از ۸۰ میلیون دلار عبور می کند.

استفاده ابزاری کیم کارداشیان از دخترش

کیم کارداشیان و دخترش

عکس کیم کارداشیان و دخترش

اما رفتارهای زننده این زن ۳۴ ساله و همسرش کانیه وست گاهی اوقات به شدت مورد انتقاد قرار می گیرد.
یکی از انتقادهای اخیری که به کارداشیان وارد می شود این است که از دختر سه ساله اش "نورث وست" که بر اساس گزارش مجله ok (اوکی) یکی از مشهورترین کودکان دنیاست استفاده ابزاری می کند.
کارداشیان دختر دو ساله اش را مدام در مقابل دوربین های عکاسان قرار می دهد و از او در کار خود استفاده می کند. سوء استفاده تبلیغاتی کیم کارداشیان از دختر خردسالش باعث شده تا به او لقب بدترین مادر آمریکایی را بدهند. این گزارش حاکی از آن است که نورث همانند یک کودک نوپا و تازه به حرف افتاده زندگی نمی کند و مجبور است همانند مادرش با پوشیدن لباس های مختلف و عجیب و غریب در مراسم های مختلف شرکت کند.
کیم کارداشیان و همسرش کانیه وست که او هم از بی بند و باری کم نصیب نیست علاوه بر نورث وست یک پسر هم به نام سینت دارند.

کیم کارداشیان ، کیم کارداشیان بدترین مادر آمریکا شد + عکس

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,