ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

نودونهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه/۸

۰۳ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۶:۱۸

نشست خبری حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه

سخنگوی قوه قضائیه گفت که ماجرای سوءقصد به برادر یکی از سران فتنه به‌خاطر مسائل خانوادگی بوده و مسائل سیاسی و تروریستی مطرح نیست.

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه نود و نهمین نشست خبری خود در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه گفته می‌شود یک فرد دوتابعیتی در گرگان به‌اتهام اقدام علیه نظام دستگیر شده است، گفت: اصل موضوع صحت دارد و در گرگان یک فرد ایرانی دوتابعیتی دستگیر شده است، اما اینکه تحت چه‌عنوانی دستگیر شده است اطلاع ندارم و علت اینکه این دستگیری در گرگان صورت گرفته به‌خاطر حضور متهم در آن شهر بود وگرنه پرونده احتمالاً در تهران رسیدگی می‌شود.

وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر آخرین وضعیت پرونده سوءقصد به برادر یکی از سران فتنه گفت: در این پرونده مسائل سیاسی و تروریستی مطرح نبوده و مسئله خانوادگی است و اگر شاکی خصوصی نداشته باشد پرونده تعقیب نمی‌شود.

سخنگوی قوه قضائیه همچنین در پاسخ به سؤال یکی دیگر از خبرنگاران درباره نتیجه گزارش سازمان بازرسی در خصوص علت آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی گفت: هنوز گزارش نیامده، اما براساس سؤالی که از قاضی سراج داشتم اعلام کرد که این آتش‌سوزی عمدی نبوده است.

انتهای پیام/*

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال214 روز قبل