ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سه دستگیری جدید در پرونده شرکت پدیده

  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی , پرونده شرکت پدیده

معاون دادستان مشهد گفت: پس از بررسیهای دقیق و تحقیقات مختلف سه نفر دیگر به دلیل کلاهبرداری و خیانت در امانت در ارتباط با پرونده شرکت پدیده دستگیر شدند.

حسن حیدری روز شنبه در گفت وگو با  ایرنا افزود: دو نفر از این متهمان مذکور در مشهد دستگیر و مشخص شد یکی از متهمان که در استانهای غربی کشور ساکن است از بازگرداندن مبالغ زیادی از پولهای مربوط به شرکت پدیده خودداری کرده است.

وی ادامه داد: تاکنون ۱۷ نفر از متهمان پرونده شرکت پدیده دستگیر شده اند و اتهام این افراد کلاهبرداری، خیانت در امانت و تحصیل مال نامشروع است.

سرپرست مجتمع قضایی انقلاب اسلامی مشهد گفت: در روند تحقیقات قضایی احتمال دارد این افراد با اتهامات دیگری نیز مواجه شوند.

وی افزود: بسیاری در گذشته به دلیل فضای خاصی که ایجاد کرده بودند باعث انتقال مبالغ کلان در یک شب می شدند و این موضوع کاملا در یک فضای حبابی اتقاق می افتاد.

معاون دادستان مشهد ادامه داد: ممکن است افراد بیشتری در ارتباط با پرونده شرکت پدیده دستگیر شوند تا به موضوع به صورت دقیق رسیدگی شود.

وی گفت: پرونده تمامی افرادی که تاکنون دستگیر شده اند در حال رسیدگی است و تلاش می شود حقوق مردم به بهترین شکل ممکن در نظر گرفته شود.

حیدری افزود: سعی بر این است که عوامل مرتبط با مدیران سابق شرکت پدیده و یا پیمانکارانی که برخی مراودات مالی با این شرکت داشتند و هم اکنون اموالی را در اختیار دارند خودشان به صورت داوطلبانه برای بازگرداندن اموال متعلق به سهامداران و مردم اقدام کنند.

شرکت گردشگری و تفریحی پدیده شاندیز دی ماه سال ۱۳۹۳ به دنبال حکم دادستان عمومی انقلاب مشهد با تعطیلی و پلمپ دفاتر فروش با چالشهای بسیاری مواجه شد. سهامداران این شرکت در این مدت برای رسیدن به حق و حقوق خود تجمعهای بسیاری را در مشهد برگزار کرده اند.

در ماههای اخیر هیات مدیره جدید برای شرکت پدیده تعیین شد و رفع مشکلات و چالشهای این شرکت در این قالب دنبال می شود.
 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,