ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود –  مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز گفت: ماشین‌سازی این فصل به‌دنبال رتبه تک‌رقمی است و مطمئن باشید ما مقابل استقلال هم از پیش بازنده نیستیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه ماشین‌سازی تبریز، میرمعصوم سهرابی با اشاره به بازی پیش‌روی این تیم مقابل استقلال تهران گفت: ماشین‌سازی این فصل به‌دنبال رتبه تک‌رقمی است و مطمئن باشید ما مقابل استقلال هم از پیش بازنده نیستیم. با توجه به کیفیتی که بازیکنان در مسابقات قبلی از خود به نمایش گذاشتند امیدواریم دست پر تهران را ترک کنیم.

وی در رابطه با وضعیت ماشین‌سازی در تعطیلات لیگ برتر اظهار داشت: با نظر کادرفنی تمرینات تیم در تبریز پیگیری می‌شود و اردوی یک هفته‌ای را در شهر خودمان در نظر گرفته‌ایم. امیدوارم اثرات مثبت تمرینات فشرده را بعد از تعطیلی لیگ برتر مشاهده کنیم.

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی در رابطه با ورزشگاه میزبان دیدارهای خانگی این تیم خاطرنشان کرد: به ما اعلام کرده‌اند ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز تا هفته پنجم آماده می‌شود و از سیستم‌های خوبی برای ترمیم چمن ورزشگاه استفاده شده است که امیدوارم بتواند جوابگوی میزبانی از چند تیم تبریزی باشد.

سهرابی افزود: ما فعلاً به‌خاطر اینکه در هفته پنجم باید در تهران بازی کنیم خیلی درگیر این مسئله نیستیم. البته یک هفته بعد از آن باید میزبان باشیم که اگر تا آن موقع هم ورزشگاه آماده نباشد مجبوریم در ورزشگاه دیگری به میدان برویم.

وی در پایان افزود: ورزشگاه پیشنهادی ما برای میزبانی بازی‌های خانگی‌مان، استادیوم تختی است و چنانچه تأیید نشود مجبور هستیم در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی یا گسترش فولاد میزبان باشیم.

۲۰۴۴۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,