ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

تیم امداد بعد از کنترل علائم حیاتی با کمک همراهان مصدوم را به پایین کوه انتقال و به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل کردند.

مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد گفت: سقوط زن کوهنورد ۳۲ ساله از ارتفاعات آبشار تنگ تامرادی بویراحمد حادثه‌ساز شد.

صادق حیدری‌زاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طبق تماس تلفنی در ساعت ۱۴:۳۶ دقیقه دیروز با مرکز اورژانس ۱۱۵ مبنی بر سقوط خانمی ۳۲ ساله در ارتفاعات آبشار تنگ تامرادی بلافاصله کارکنان اورژانس ۱۱۵ سپیدار به محل حادثه اعزام شدند.

 سقوط زن کوهنورد 32 ساله از ارتفاعات آبشار بویراحمد

سقوط یک زن از ارتفاعات تنگ تامرادی

مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ سپیدار در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رساندند که به علت صعب‌العبور بودن مسیر کارکنان با در دست گرفتن تجهیزات پزشکی با بیش از یک ساعت کوه‌پیمایی در مسیرهای سخت و دشوار خود را به مصدوم رساندند.

وی اضافه کرد: این تیم امداد بعد از کنترل علائم حیاتی با کمک همراهان مصدوم را به پایین کوه انتقال و به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل کردند.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در ۲۴ ساعت گذشته چهار نفر در حوادث رانندگی در جاده مارگون و محور یاسوج-بابامیدان جان خود را از دست دادند.

حیدری‌زاده عنوان کرد: حوادث رانندگی دیروز موجب مصدوم شدن ۱۴ نفر شد.

خبرآنلاین

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,