ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

لحظه سقوط شهاب سنگ عظیم در استرالیا

مشاهده نورهای غیرطبیعی در آسمان استرالیا باعث وحشت مردم شد.کلیپی از لحظات دلهره آور سقوط یک شهاب سنگ بزرگ در استرالیا را مشاهده کنید.

صدها گزارش محلی از سوی ساکنان شهر کوئینزلند استرالیا نشان داد روز گذشته یک شهاب سنگ بزرگ با زمین برخورد کرده است و علاوه بر لرزش شدید منطقه، باعث شده است نور بزرگی در آسمان دیده شود.

شهاب سنگ

 

این سنگ آتشین آسمانی که رسانه های خبری و کارشناسان هم برخورد آن را با شهر کوئینزلند تایید کردند، باعث وحشت بین ساکنین منطقه شد. با این اتفاق صدها نفر از ساکنان این شهر آنچه که با چشمان خود دیده بودند یا تصاویر مربوطه را با دوربین های شخصی ثبت کرده بودند، روی شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

اداره پلیس مرکزی کوئینزلند اعلام کرد روز گذشته به صورت همزمان صدها تماس تلفنی با آنها برقرار شد و همه مردم می گفتند در منطقه گلاداستون یک شهاب سنگ بزرگ باز زمین برخورد کرده است. شدت ضربه برخورد شهاب سنگ با زمین به قدری بود که ابتدا بسیاری از مردم تصور کردند زمین لرزه رخ داده است.

 

شهاب سنگ

سقوط شهاب سنگ در استرالیا

 

سازمان زمین شناسی استرالیا با انتشار بیانیه ای برخورد این شهاب سنگ را تایید کرد و توضیح داد این سنگ آتشین در یک منطقه ساحلی سقوط کرده و هیچ گونه خسارت جانی برجا نگذاشته است.

سقوط باورنکردنی و هولناک شهاب سنگ در استرالیا + تصاویر

منبع : namnak.com

مجله