ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

نامه رئیس هیئت امنای آستان مقدس حضرت علی ابن امام محمد باقر(ع) به فرماندار کاشان

۱۵ مهر ۱۳۹۵ – ۱۷:۴۶

علیزاده

رئیس هیئت امنای آستان مقدس حضرت علی ابن امام محمد باقر(ع) با ارسال نامه‌ای به فرماندار کاشان نسبت به احتمال بروز تشنج و درگیری با حضور مجید انصاری در مراسم جمعه نشلجی‌های کاشان هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، رئیس هیئت امنای آستان مقدس حضرت علی ابن امام محمد باقر(ع) با ارسال نامه‌ای به فرماندار کاشان نسبت به احتمال بروز تشنج و درگیری با حضور مجید انصاری در مراسم جمعه نشلجی‌های کاشان هشدار داد. در متن این نامه آمده است؛

جناب آقای دکتر مومنیان

معاون محترم استاندار اصفهان و فرماندار ویژه شهرستان کاشان

سلام علیکم

با صلوات بر حضرت محمد و آل‌محمد و با احترام نظر به اینکه بر اساس ضوابط موجود برگزاری جلسات عزاداری، اجرای مراسمات آستان مقدس حضرت علی ابن امام محمد باقر (ع) منوط به درخواست کتبی و پیشنهاد سخنران و مداح و مجری مراسم و موافقت هیئت امنا است. متأسفانه ستاد برگزاری مراسم نشلجی‌ها برای جمعه آینده بدون هماهنگی آستان اقدام به دعوت از سخنران نموده‌اند. با توجه به تماس‌های مکرر مردم به ویژه خانواده معظم شهدا، ایثارگران و موارد درج شده در خبرگزاری‌ها و سایت‌ها مبنی بر مخالفت با سخنرانی شخص مدعو (حجت‌الاسلام مجید انصاری) به دلیل مسائل سیاسی و امنیتی، نگرانی‌هایی را برای هیئت امنا آستان به وجود آورد که با دعوت از مسئول ستاد مربوطه جناب آقای عبدلی، تصمیم بر جابجایی و استفاده از سخنران دیگری گردید. لذا با عنایت به موارد مذکور و مصوبه هیئت امنا آستان مقدس در تاریخ ۹۵/۷/۹ مبنی بر مخالفت صریح با سخنرانی شخص مدعو و دلایل ذیل‌الذکر از محضرتان استدعا داریم دستور فرمایید نسبت به لغو سفر ایشان جهت سخنرانی در آستان مقدس حضرت علی ابن امام محمد باقر (ع) اقدام نمایند.

۱-مغایرت نحوه دعوت از سخنران جهت مراسم جمعه نشلجیها با دستورالعمل ابلاغی سازمان اوقاف و مصوبه هیئت امناء

۲-اعلام مخالفت تعداد زیادی از مردم منطقه اردهال و کاشان و خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران از طریق مراجعه حضوری به آستان و تماس تلفنی

۳-اعلام مخالفت اعضای ستاد برگزاری مراسم جمعه نشلجیها با سخنرانی فرد مدعو پس از جلسه با هیئت امناء

۴-احتمال ایجاد ناامنی، اغتشاش، درگیری و اخلال در مراسم 

5-هتک حرمت روحانیت و جایگاه مسئولیتی مدعو

لازم به ذکر است هرگونه عواقب سوءاحتمالی این دعوت به عهده دعوت‌کنندگان بوده و هیچگونه مسئولیتی متوجه هیئت امنا و مدیریت آستان نمی‌باشد.              

انتهای پیام

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال143 روز قبل