ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از ریو، در ادامه رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو که از ساعت ۱۷:۳۰ عصر دیروز (یکشنبه) با مسابقات اوزان ۵۹ و ۷۵ کیلوگرم آغاز شده است سعید عبدولی، در وزن ۷۵ کیلوگرم با پیروزی در نخستین دیدارش در گروه شانس مجدد گام به دیدار رده‌بندی گذاشت.

عبدولی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه یک بر یک مغلوب مارک مادسن، دارنده ۴ مدال نقره جهان از دانمارک شد، اما با توجه به حضور حریفش در فینال عبدولی شانس حضور در گروه شانس مجدد و کسب مدال برنز را پیدا کرد.

نماینده کشورمان در نخستین دیدار شانس مجدد به مصاف ویکتور نمس از صربستان رفت که با نتیجه ۲ بر ۲ به پیروزی رسید و به دیدار رده بندی رفت. وی در دیدار رده‌‌بندی برای کسب مدال برنز به مصاف پیتر باسی از مجارستان خواهد رفت.

حمید سوریان نماینده وزن اول کشورمان نیز که در نخستین دیدارش مقابل حریف ژاپنی با نتیجه ۵ بر ۴ مغلوب شده بود با توجه به حضور حریفش در فینال شانس ادامه کار در گروه بازنده‌ها و کسب مدال برنز را پیدا کرد، اما وی در نخستین دیدارش در این مرحله در حالی‌که با نتیجه ۷ بر صفر از آلمات کبیسپایف از قزاقستان پیش بود در نهایت با ضربه فنی شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

انتهای پیام/ک

http://fna.ir/U5RN4K

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,