ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اعلام کرد، بازیکنان این تیم به‌دلیل برتری مقابل استقلال پاداش دریافت نکرده‌اند.

به گزارش وبسایت نود ، غلامحسین امین‌فر، در خصوص شرایط تیم صنعت نفت آبادان گفت: تمرینات طبق روال عادی پیگیری شده است و کم و کسری نداشته‌ایم. قطعاً با روحیه خوب از برد هفته قبل مقابل استقلال از سپاهان میزبانی خواهیم کرد.

وی در مورد عدم حضور عقیل اعتمادی، دروازه‌بان دوم طلایی‌پوشان در هفته‌های اخیر افزود: این دروازه‌بان به‌تازگی دچار مصدومیت شده است، وگرنه مشکل قانونی دیگری برای بازی در صنعت نفت ندارد. این بازیکن بعد از تعطیلات لیگ برتر به آمادگی کامل برای بازی می‌رسد.

امین‌فر با اشاره به بازی این تیم مقابل سپاهان افزود: ما در ورزشگاه خانگی و مقابل هواداران‌مان از سپاهان میزبانی می‌کنیم و دیگر مشکل نور هم در میان نیست. همه چیز به حالت استاندارد رسیده و امیدوارم میزبانی خوبی از حریف قدرتمندمان داشته باشیم.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت در پاسخ به این پرسش که آیا بابت برد مقابل استقلال، پاداشی به بازیکنان تعلق می‌گیرد یا نه،‌ گفت: برد حساس و مهمی بود، اما صحبتی از پاداش نشده است.

 

۲۰۲۰

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,