ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سرمربی تیم ملی فوتسال: نمی‌خواهم با کی‌روش مقایسه شوم / در فوتسال مربی خارجی نمی‌خواهیم

اخبارجدید,خبرهای جدید,خبر

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران بابیان اینکه بحث برکناری اش در رقابتهای جام جهانی اصلا اهمیتی نداشته است، گفت: نمی‌خواهم با کارلوس کی‌روش مقایسه شوم ولی او مدام روی جزئیات مثل چمن تاکید دارد.

به گزارش مهر، سیدمحمد ناظم الشریعه در خصوص مبلغ قراردادش که گفته می‌شد ۸۰ میلیون تومان است، گفت: قرارداد من تا جام جهانی بود و با صحبت هایی با محمدرضا ساکت داشتم قرار شد تا بعد از ایام عزاداری محرم در خصوص قراراداد و گزارش جام جهانی با هم صحبت کنیم. ضمن اینکه مبلغ قرارداد من ۱۲۰ میلیون تومان بوده که کسوراتش هم لحاظ نشده است.

وی درباره اینکه گفته می شود جلیل دوران مربی بدنساز تیم ملی رایگان برای این تیم کار کرده است، گفت: خیر، آقای دوران و تمام مربیان تیم ملی قرارداد داشتند.

سرمربی تیم ملی فوتسال در خصوص اینکه مهدی تاج اعلام کرده بود قرار بوده بعد از شکست برابر اسپانیا برکنار شود، گفت: آقای تاج که خودش آنجا (کلمبیا) بود. به هیچوجه به این مسایل توجه نداشتم چون کاری که می کردیم درست بود. به بازیکنانم اعتقاد داشتم و می دانستیم می توانیم رفته رفته به نتایج بهتری برسیم. حتی در بازی با اسپانیا هم همه متوجه شدند که شرایط ما خوب بود ولی یک مقدار ناهماهنگ بودیم.

ناظم الشریعه افزود: ما دیر به کلمبیا رفته بودیم. همه تیم ها یکی، دو هفته قبل از ما به کلمبیا رفته بودند و بازی تدارکاتی داشتند. در حالی که باید به ازای هر یکساعت اختلاف زمانی، یک روز زودتر به کشور میزبان مسابقات رفت.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درباره اینکه بعد از موفقیت این تیم در جام جهانی فوتسال، بین مربیان ایرانی و خارجی بخصوص کارلوس کی روش دیوارکشی می شود، گفت: نمی خواهم قیاس شود ولی ما ایرانی هستیم. اعتقاد دارم وقتی می توانیم از مربیان ایرانی استفاده کنیم، چه دلیلی دارد دنبال مربی خارجی برویم. ضمن احترام به کی روش، باید بگویم تفاوت مربی ایرانی و خارجی در یکسری چیزهای کوچک است.

ناظم الشریعه ادامه داد: شاید سبک بازی کردن ما تفاوت نداشته باشد. اتفاقا یکی از سخنرانی های کی روش را گوش می کردم. به بازیکنان هم گفتم که کی روش مدام می گوید جزئیات، جزئیات و جزئیات. او روی جزئیات پافشار می کند تا امکانات و چمن خوب باشد چون اینها تاثیر گذار است. فکر می کنم ایرانی ها در فوتسال احتیاجی به مربی خارجی ندارند مگر در ابعاد مشاوره ای آنهم با کشورهایی مثل ایتالیا و اسپانیا.

 

منبع : بیتوته

مجله