ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – با توجه به اینکه ۵۰ سال از زمان ساخت ویسنته کالدرون می‌گذرد، اتلتیکو مادرید چشم به روزهای آینده دارد، روخی بلانکو از ابتدای فصل ۲۰۱۷-۱۸ در ورزشگاه جدیدش به میدان خواهد رفت.

به گزارش وبسایت نود، رئیس باشگاه اتلتیکو مادرید، انریکو سرزو با اشاره به این موضوع که در حال حاضر ورزشگاه در حال ساخت روخی بلانکو با نام la peineta شناخته می‌شود اعلام کرد که هنوز نام قطعی برای این ورزشگاه انتخاب نشده است. او در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت:

هنوز نمی‌دانیم نام نهایی و قطعی این ورزشگاه چه خواهد بود. این ورزشگاه به طرز شگفت انگیزی از افکت‌های نوری استفاده می‌کند که تا زمانی که آن را به چشم نبینید باور نخواهید کرد.

اتلتیکو مادرید تایید کرده است که استادیوم تازه تاسیس این تیم نخستین ورزشگاهی خواهد بود که تماما توسط LED نور پردازی می‌شود. شرکت فیلیپس وظیفه طراحی و ساخت ابزار نوری این ورزشگاه را بر عهده خواهد داشت تا با طراحی خاصی، درون و اطراف این ورزشگاه را با طیف گسترده نوری تزئین کنند. رئیس باشگاه اتلتیکو مادرید با اشاره به هیجان ناشی از ساخت این ورزشگاه و قدرت تیم فعلی روخی بلانکو ادامه داد:

تیم فعلی اتلتیکو، بهترین تیم تاریخ این باشگاه است، پتانسیل بهتر شدن را نیز داریم و برای قهرمانی در تمامی مسابقات پیش رو خواهیم جنگید. اگر مربی بودم، قطعا اتلتیکو مادرید باشگاهی بود که دوست داشتم روزی به عنوان مربی در آن فعالیت کنم.

رئیس روخی بلانکو همچنین در مورد شرایط دیگو کاستا نیز توضیح داد:

او در حال حاضر با چلسی قرارداد دارد و مسئولین چلسی احمق نیستند تا به او اجازه دهند که این تیم را ترک کند.

۱۸۹۹

مجله