ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سند پرسپولیسی بودن دو ملی پوش

سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه روستوف روسیه در اقدامی جالب زیر پست مرتضی پورعلی گنجی در اینستاگرام از وی درخواست کرده که تیم پرسپولیس را به عنوان تیم آینده خود انتخاب و سرخ پوش شود.

مرتضی پورعلی گنجی که سابقه بازی در تیم نفت تهران را دارد و چند سالی است که در خارج از ایران مشغول بازی است، چند باری علاقه اش را به پرسپولیس نشان داده است. این مدافع که در سالهای اخیر نامش برای حضور در پرسپولیس مطرح شده، چند باری در تمرین پرسپولیس حاضر شده و آخرین بار نیز در بازی پرسپولیس و صبا در ورزشگاه آزادی روی سکوها رویت شد.
بر اساس این گزارش، مدافع مورد علاقه کی روش که هم اکنون در السد قطر فعالیت می کند، بعد از اینکه فیلمی از حضورش در اردوی تیم ملی همراه با پرسپولیس منتشر کرد، با درخواست عجیب مهاجم تیم ملی مواجه شد.
سردار آزمون در یکی از کامنت های زیر مطلب پورعلی گنجی نوشته است:«بیا پرسپولیس دیگه!»

 

 پرسپولیس

سند پرسپولیسی بودن دو ملی پوش

جالب اینکه سردار آزمون در این متن از کلمه بیا استفاده کرده، در حالی که خودش در لیگ روسیه بازی می کند. به نظر می رسد هم آزمون و هم پورعلی گنجی از هواداران تیم سرخپوش پایتخت هستند و در آینده ای نزدیک یا دور شاید شاهد حضورشان در ترکیب پرسپولیس باشیم.

مرتضی پورعلی گنجی که همانند فالورهایش از این کامنت سردار متعجب شده بود، این گونه پاسخ هم تیمی اش در تیم ملی فوتبال ایران را داد.

پرسپولیس

سند پرسپولیسی بودن دو ملی پوش

سردار آزمون و مرتضی پورعلی گنجی در پرسپولیس ! + عکس

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,