ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

آیت‌الله موسوی جزایری:

۰۱ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۶:۵۴

آیت الله جزایری - نماینده ولی فقیه در خوزستان

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان به سخنان یکی از مسئولان کشور اشاره کرد و گفت: متأسفانه خوزستان با این همه مشکلاتی که دارد اما برخی مشاهیر اخیراً گفتند باید آب خوزستان منتقل شود و این سخنان برای من خیلی عجیب بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، آیت سیدمحمدعلی موسوی جزایری امروز در خطبه‌های نمازجمعه در مصلای مهدیه امام خمینی(ره) اهواز با تأکید بر مشکلات موجود کشاورزی خوزستان اظهار داشت: امسال پس از چندسال خشکسالی شاهد بارندگی‌های خوب و زیادی بودیم به‌طوری که سدهای این استان به‌خوبی تغذیه شدند اما متأسفانه همچنان به برخی شهرستانهای این استان اجازه کشاورزی داده نمی‌شود.

وی راجع به عدم همکاری آب و برق با کشاورزان افزود: امسال شاهد بودیم با وجود پرشدن دریاچه سدها سازمان آب و برق به برخی کشاورزان اجازه کشت را با این عنوان که "آب کافی نداریم، نداده که این برای کشاورزان استان بسیار سخت است.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان به سخنان یکی از مسئولان کشور اشاره کرد و گفت: متأسفانه خوزستان با این همه مشکلاتی که می‌بینیم دارد اما برخی مشاهیر اخیراً گفتند باید آب خوزستان منتقل شود و این سخنان برای من خیلی عجیب بود.

وی افزود: بنا ندارم فعلاً جواب این شخص را خودم بدهم اما از زبان مردم عزیز و زحمتکش خوزستان تأکید می‌کنم اجازه انتقال حتی یک قطره از آب کارون را نمی‌دهیم.

آیت الله موسوی جزایری گفت: نباید بر این مردم که عاشق و شیفته اهل بیت عصمت و طهارت هستند این‌گونه کار را سخت کرد و باید مسئولان برای مردم در زمینه کم‌آبی تدبیری کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره مسئله حقوق‌های نجومی نیز گفت: برخی مدیران این حقوق‌ها را برای خود تعریف کردند و ظواهر قانونی را رعایت کردند اما بحمدالله مشخص شد شاید حتی هزار نفر از هزاران مدیران کشور این‌گونه نیستند.

امام جمعه اهواز با اشاره به پاک‌دستی اکثر مدیران بیان کرد: خوشبختانه بسیاری از مدیران عالی کشور مانند وزیران و نماینده‌ها این کار را نکرده‌اند و این موضوع بیشتر از سوی برخی مدیران بانکی و بیمه‌ای بوده است که خدا را شکر برای مردم آشکار شد.

وی گفت: این مسئله به همگان نشان داد قوانین و نظامنامه‌های پرداختی اشکالات جدی دارد و همگان باید برای این مسئله تدبیر کنند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: پیشنهاد دادیم یک کار اصولی و دقیق صورت بگیرد و با ارائه یک نظامنامه دقیق میزان حقوقها مشخص شود و راه را بر سوءاستفاده‌گران ببندند.

انتهای پیام/*

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال183 روز قبل