ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

ستایش جالب عابدزاده توسط بهزادغلامپور

بهزاد غلامپور لب به ستایش از عابدزاده گشوده است. او که از قیاس بین بیرانوند و عابدزاده به این بحث ورود کرده ، می گوید بیرانوند اگر خیلی تلاش کند ، می تواند یک عابدزاده جدید باشد. این حرف های غلامپور از این جهت اهمیت دارند که در اواسط دهه ۷۰ ، وقتی عابدزاده مصدوم شد ، همه فکر می کردند غلامپور که در پاس درخشیده بود و به استقلال آمد قرار است جای عابدزاده را بگیرد. او اما هیچ وقت آن گلر شش دانگی نشد که قبل از بازی های مقدماتی قطر برایش تیتر زده بودند :«بهزاد خودش یک تیم است.»

ابرارورزشی اردیرخان لارودی اید آن تیتر را زده بود تا او را تهییج کند و استقلالی ها بر این باور بودند با درخشش بهزاد ، تیم از قطر به جام جهانی می رسد اما گل های بدی که او در بازی ها خورد ، تیم خوب علی پروین را در رسیدن به جام جهانی ناکام گذاشت و همه افسوس نبودن عابدزاده را خوردند. عابدزاده که بعد از آسیب دیدگی در استقلال ، با جفای مدیران وقت این تیم چون کاظم اولیایی رها شد و یک جراحی بد ، چند سالی او را از فوتبال دور کرد. بهزاد حالا با ستایش عابدزاده ، مهر تائیدی زده بر نقش غیبت احمدرضا در آن تیم رویایی.

عابدزاده

حرف های بهزاد غلامپور از عابدزاده

مربی دروازه بان های تیم فوتبال نفت تهران در مورد شرایط تیم فوتبال نفت پیش از بازی فردا با پرسپولیس گفت:خوشبختانه شرایط خوبی داریم و توانستیم از تعطیلات لیگ کمال استفاده را ببریم، حالا آماده هستیم مقابل پرسپولیس قرار بگیریم.

غلامپور در ادامه درباره جدایی شیخ ویسی از این تیم هم گفت:بعد از رفتن شیخ ویسی هم ما کارمان را انجام می دهیم و مشکلی نداریم. بالاخره شیخ ویسی دوست داشت به تیمی برود که بتواند برای آن بازی کند.
 

دروازه بان سابق تیم ملی و باشگااه استقلال همچنین در مورد عملکرد علیرضا بیرانوند درون دروازه تیم ملی گفت:بیرانوند دروازه بان خوبی است اما هیچ کس عابدزاده نمی شود، البته بیرانوند اگر بخواهد می تواند راه عابدزاده را ادامه بدهد.

ستایش عابدزاده توسط غلامپور

منبع : namnak.com

مجله