ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

«ساپادیل» میوه ای برای تحقق یک رویا !اختصاصی «تابناک با تو»؛ أغلب میوه ها دارای مواد آنتی أکسیدانی بوده و خاصیّت ضد سرطانی دارند، این میوه ها در روند رشد سلول های سرطانی اخلال ایجاد کرده و از بزرگ شدن تومورهای سرطانی جلوگیری می کنند.
 


و اینک ساپادیل
 

 به تازگی پژوهشگران درباره کشف خواص افسانه ای و شگفت انگیز یک میوه در درمان سرطان حرف می زنند. آن ها می گویند میوه ساپادیل نیروی شگفت انگیزی در از بین بردن سلول های سرطانی دارد که حتی اثربخشی آن از شیمی درمانی هم بیشتر است. ساپادیل دارای پوست تیغ دار و گوشت متراکم سفید است؛ به آن گراویولا و سرسُپ هم می گویند. این میوه در آفریقا، آمریکای جنوبی و جنوب شرقی آسیا به وفور یافت میشود و مزه آنچیزی بین توت فرنگی و آناناس است و طعم ترش و تلخی دارد.
 

محتوای سفید ساپادیل در تولید شکلات، نوشیدنی ها و طعم دهنده های خوراکی استفاده میشود و برگ آن نیز در طب سنّتی کاربردهای فراوانی دارد.
 
 «ساپادیل» میوه ای برای تحقق یک رویا!
 

ساپادیل و تحقق یک رویای دیرینه
 
 ناتالی گابرایان یک متخصص تغذیه کشف خواص این میوه را شگفتی جدید می داند و بر این باور است، شناسایی خواص ساپادیل میتواند درمان سرطان را با تحوّل جدی مواجه کند. این میوه سرشار از ألیاف، کربوهیدرات، ویتامین B و C، منیزیم، فسفر، پتاسیم، روی، آهن، سدیم، چربی و … است.
 

بر اساس پژوهش هایی که در مجله (Cancer Research) به چاپ رسیده است گراویولا (ساپادیل) قدرت فوق العاده ای در درمان سرطان دارد؛ قدرت آن از شیمی درمانی هم بیشتر است.
 

اما آیا میوه ساپادیل به رویای علم پزشکی برای درمان سرطان رنگ واقعیت خواهد داد؟!
 

ناتالی گابرایان می گوید برای پاسخ دادن شفاف و صد در صدی به این پرسش باید تحقیقات بیشتری صورت بگیرد که در نهایت نتایج آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

«ساپادیل» میوه ای برای تحقق یک رویا !

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,