ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – در آستانه دیدار منچستر سیتی و سلتیک در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، مدافع منچستر سیتی از عملکرد خیره کننده سرخیو آگوئرو  تقدیر کرد.

به گزارش وبسایت نود،  پس از شروع خیره کننده سرخیو آگوئرو در فصل جدید، باکاری سانیا ضمن تقدیر از این مهاجم آرژانتینی اعلام کرد که نقش او در منچستر سیتی تنها گلزنی نخواهد بود. آگوئرو موفق شده است در فصل جدید ۱۱ گل را تنها در ۶ دیدار برای منچستر سیتی به ثمر رسانده است  تا کمک بزرگی به پپ گواردیولا کرده باشد تا به پیروزی های متوالی دست یابد. باکاری سانیا در مصاحبه با Manchester Evening News اعلام کرد:

آگوئرو یکی از بهترین بازیکنانی است که در کنارش بازی کرده‌ام، نه فقط بخاطر گل‌هایی که به ثمر می‌رساند که بخاطر نگرشش به فوتبال، او همواره بیشترین تلاشش را برای کمک به هم تیمی‌هایش انجام می‌دهد. دو گلی که در دیدار ابتدای هفته مقابل سوانسی به ثمر رساند اشتیاق او را برای بازگشت به میادین نشان داد. او بیرون و درون محوطه جریمه فوق العاده عمل می‌کند.

مدافع فرانسوی سیتی‌زن‌ها ضمن دشوار توصیف کردن دیدار مقابل سلتیک ابراز امیدواری کرد که آگوئرو در این دیدار هم برای منچستر سیتی گلزنی کند، او در این مورد افزود:

زمانی که در آرسنال حضور داشتم، در دیدار انتخابی لیگ قهرمانان اروپا مقابل سلتیک بازی کرده ام، بازی مقابل آن‌ها هرگز بازی آسانی نخواهد بود، آن‌ها هواداران بسیار پرشوری دارند که جو بسیار سنگینی را در ورزشگاه ایجاد می‌کنند. همچنین این تیم با بازیکنانی که دارد می‌تواند هر لحظه مشکل ساز شود. سلتیک در دیدار اول خود با نتیجه پر گلی شکست خورده است و قطعا در این دیدار برای نشان دادن شخصیت خود به میدان خواهند آمد. آن‌ها مقابل هوادارانشان بازی می‌کنند و این کار را برای ما سخت تر می‌کند اما برای پیروزی در هر دیداری آمادگی کافی داریم. بازی بسیار سخت و متفاوتی خواهیم داشت اما می‌خواهیم با نمایشی زیبا نتیجه دلخواهمان را کسب کنیم.

۱۸۹۹

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,