ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور:

۰۵ مهر ۱۳۹۵ – ۱۵:۵۹

باران شدید

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید از روز چهارشنبه به کشور خبر داد و گفت: استانهای شمالی و شمال غرب کشور تا پایان هفته بارانی خواهد بود.

احد وظیفه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا» در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار کرد: در ۲۴ ساعت آینده اکثر نقاط کشور جو آرامی دارند و تنها بارندگی به صورت پراکنده در برخی نقاط استان گیلان، سیستان و بلوچستان، کرمان و بندرعباس پدید می‌آید.

وی به ورود سامانه بارشی جدید در کشور اشاره کرد و افزود: سامانه بارشی جدیدی از روز چهارشنبه از شمال غرب کشور وارد خواهد شد و موج بارشها تا پایان هفته کشور را در بر می‌گیرد.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: بارشهای باران، رگبار و وزش باد شدید در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه استانهای شمال غرب کشور، سواحل دریای خزر و استانهای شمالی را در بر می‌گیرد.

وظیفه عنوان کرد:‌ شهرهای شمال آذربایجانها، اردبیل، گیلان، مازندران و سواحل دریای خزر از روز چهارشنبه تا پایان هفته بارانی خواهد بود.

وی ادامه داد: سامانه بارشی جدیدی که وارد کشور خواهد شد موجب کاهش دما در استانهای شمالی و سواحل دریای خزر خواهد شد.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور درباره گرمترین و خنک ترین مناطق کشور اظهار کرد: اهواز با ۳۸ درجه گرمترین و تکاب در استان آذربایجان و سیاه شهر در گیلان با صفر درجه خنک ترین مناطق کشور محسوب می‌شوند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال152 روز قبل