ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

حداد عادل در پاسخ به تسنیم اعلام کرد

۱۹ مهر ۱۳۹۵ – ۱۷:۲۹

سخنرانی حدادعادل نامزد انتخابات ریاست جمهوری در جمع جبهه حماسه‌سازان انقلاب

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم از حضور اصولگرایان در انتخابات ۹۶ با ساز و کار جدید ائتلافی خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، غلامعلی حداد عادل سخنگوی ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم در حاشیه مراسم ترحیم والده حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم، مبنی بر این که راهبرد وحدت بین اصولگرایان را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: اصولگرایان در انتخابات مجلس مخصوصاً در تهران به وحدت خوبی رسیدند و آن تجربه چراغ راه آینده اصولگریان شده است. 

وی افزود: اگرچه ما در تهران موفق نشدیم ولی این ناشی از تفرقه در بین اصولگرایان نبود. وحدت در جای خود صحیح و موثر بود و ضعف ما در بخش‌های دیگری بود.

این چهره شاخص اصولگرا در عین حال ابراز امیدواری کرد تا در انتخابات سال ۹۶ ضعف‌های گذشته، برطرف شود.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سؤال دیگری درباره گزینه‌های اصولگرایی در انتخابات ۹۶ گفت: هنوز به هیچ نتیجه‌ای در این باره نرسیده‌ایم. اما دوستان در حال رایزنی و مشورت‌هایی هستند که انشا الله بتوانند به نحو شایسته‌ای در انتخابات ۹۶ حضور پیدا کنند.

حداد عادل درباره مطرح شدن اسم برخی چهره‌های همچون همچون ضرغامی، لاریجانی و غیره به عنوان کاندیدای اصولگرایان گفت: این اسامی گمانه‌زنی است و هیچ کدام صحیح نیست. 

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار تسنیم مبنی بر این که ائتلاف اصولگرایان چه زمانی تشکیل می‌شود و ساز و کار این ائتلاف چگونه است، اظهار کرد: فعالیت‌های اصولگرایان کم و بیش شروع شده است و انشا الله این فعالیت‌ها روز به روز بیشتر می‌شود.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی افزود: ائتلاف اصولگرایانی که در انتخابات مجلس تشکیل شده بود متناسب با آن زمان بود و اصولگرایان در این دوره با سازوکار جدیدتری حضور پیدا می‌کند.

حداد عادل با اشاره به نقش جامعه روحانیت مبارز در وحدت اصولگرایان نیز گفت: جامعه روحانیت جایگاه شایسته خود را دارد و همه تشکل‌ها و اقشار در انتخابات بعدی انشا الله با وحدت بیشتری شرکت می‌کنند.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که تاثیر انتخابات آمریکا در انتخابات سال ۹۶ چیست، گفت: این انتخابات برای ما تاثیری ندارد، زیرا توکل ما به خداست.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال105 روز قبل