ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سارق خودروهای فشم حین دزدی دستگیر شد

رییس کلانتری لواسان از دستگیری یک سارق خودرو با ۶ فقره سرقت در محدوده فشم خبر داد و گفت: این سارق پس از دستگیری به ۶ فقره سرقت طی سه ماه گذشته اعتراف کرد.

سرگرد قدیمی،رییس کلانتری لواسان در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در راستای اجرای ارتقای امنیت اجتماعی و ایجاد آرامش برای شهروندان از سوی ماموران این یگان و با تلاش‌های گسترده‌ای که در سطح حوزه استحفاظی این کلانتری صورت گرفته یک سارق سابقه دار لوازم داخلی خودرو شناسایی و دستگیر شد.

وی تصریح کرد: طی روزهای گذشته در پی وقوع چندین فقره سرقت لوازم داخل خودرو در این محله، شناسای و دستگیری سارق یا سارقان این سرقت ها در دستور کار ماموران کلانتری ۱۶۵ قرار گرفت.

رییس کلانتری لواسان اظهار داشت:ماموران با راه اندازی گشت های آشکار و پنهان، موفق به دستگیری یک سارق حین تخریب قفل خودروی یک دستگاه خودروی سواری شدند و برای دستگیری وی اقدام کردند.

سرگرد قدیمی خاطرنشان کرد:متهم که غافلگیر شده بود سعی کرد از محل فرار کند اما این فرصت به وی داده نشد و ماموران وی را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند که طی بازجویی های انجام شده به ۶ فقره سرقت در این محله اعتراف کرد و متعاقبا در این خصوص پرونده ای تشکیل و متهم برای سیر مراحل قانوی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,