ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سارق خانه باغ‌های فشم در عملیات ضربتی پلیس پایتخت دستگیر شد

رییس کلانتری ۱۶۲ فشم با اشاره به دستگیری یک سارق منزل در محدوده فشم گفت: این سارق پس از سرقت از سه خانه باغ در این محدوده شناسایی و دستگیر شد.

 سرگرد آقا احمدی،رییس کلانتری ۱۶۲ فشم در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان،گفت: با اتخاذ برنامه‌های جدید امنیتی این کلانتری برای پیشگیری از وقوع جرم سرقت و افزایش سطح اقدامات پلیسی در شناسایی و دستگیری سارقان سابقه‌دار، فعالیت سارقان منازل تحت نظر دقیق پلیس قرار گرفت.

رییس کلانتری ۱۶۲ فشم تصریح کرد: این اقدامات ادامه داشت تا اینکه با ارایه چند شکایت از سوی شهروندان در خصوص سرقت منزل تحقیقات میدانی در این خصوص آغاز شد و سر نخ ها ماموران را به یک سارق سابقه دار منازل شهروندان در این محله رساند.

سرگرد آقا احمدی ادامه داد:با هماهنگی از سوی مقام قضایی تیمی از ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات میدانی مخفیگاه این سارق را شناسایی کرده و طی یک عملیات ضربتی متهم دستگیر و به کلانتری منتقل شد که طی بازجویی های انجام شده به سه فقره سرقت از خانه باغ های این محدوده اعتراف کرد.

رییس کلانتری ۱۶۲ فشم خاطر نشان کرد:متهم پس از اعتراف به جرایم خود و شناسایی مالباختگان،برای رسیدگی قضایی به همراه پرونده به دادسرا منتقل شد.

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,