ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

آئین افتتاح دفتر نمایندگی خبرگزاری تسنیم در کاشان/۳

۱۳ مرداد ۱۳۹۵ – ۲۱:۵۵

سید جواد ساداتی نژاد کاشان

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تسنیم در پرداختن صحیح به موضوع "فیش‌های حقوق‌های نجومی" و نیز در بحث "استکبارستیزی" پیشتاز نسبت به سایر رسانه‌ها است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، سیدجواد ساداتی‌نژاد در آئین افتتاح رسمی دفتر نمایندگی خبرگزاری ‌تسنیم در کاشان که با حضور آیت‌الله عبدالنبی نمازی نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه شهرستان کاشان، حمیدرضا مقدم‌فر مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران، مجید قلی‌زاده مدیرعامل خبرگزاری تسنیم و جمعی از مدیران ارشد این خبرگزاری و جمعی از مدیران محلی و شهری کاشان برگزار شد، اظهار داشت: امروز دنیا شرایط ویژه‌ای دارد و جبهه جنگ نظامی به جبهه جنگ نرم تغییر کرده که در این میان رسانه‌ها نقش بسزا و تاثیرگذاری دارند.

وی ضمن بیان مطلب فوق افزود: امروز رسانه‌هایی که توان بیشتری داشته و انقلابی‌تر عمل کنند قطعاً موفق‌تر خواهند بود.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز در کشور نیز با جریانی مواجه هستیم که تلاش می‌کند از طریق رسانه‌ها و تهاجم به افکار عمومی، افکار و اهداف خود را پیش ببرد به همین دلیل نقش و وظیفه رسانه‌های جبهه انقلاب اسلامی در این زمینه سنگین‌تر می‌شود.

ساداتی‌نژاد با بیان اینکه خبرگزاری تسنیم یک رسانه انقلابی است که همواره تلاش کرده این مسیر را به نحو احسن طی کند، ادامه داد: تسنیم در پرداختن صحیح به موضوع "فیش‌های حقوق‌های نجومی" و نیز در بحث "استکبارستیزی" پیشتاز نسبت به سایر خبرگزاری‌ها است.

وی تاکید کرد: از همین حیث خبرگزاری تسنیم را یک خبرگزاری مردمی می‌دانیم، بنابراین از مسئولان خبرگزاری باید قدردانی کنیم که ما را در بحث مبارزه با فساد از جمله فیش‌های حقوقی و نیز رفع مطالبات و مشکلات مردم یاری می‌کنند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در بخش پایانی سخنانش با بیان اینکه کاشان قطب فرهنگی اسلام است، خاطرنشان کرد: پیشرفت‌های این شهرستان نشان می‌دهد که کاشان در بسیاری از حوزه‌ها از مراکز استان‌ها هم جلوتر است، هرچند که یکی از ضعف‌های ما در کاشان ضعف در حوزه رسانه است.

انتهای پیام/ 

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال202 روز قبل