ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی خبر داد

۱۵ مهر ۱۳۹۵ – ۱۳:۵۳

پرویز فتاح

قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: تفاهم‌نامه‌ای بین کمیته امداد و آستان قدس رضوی منعقد شده و در حال بررسی برای ساخت ۸۰۰۰ خانه ویژه محرومان هستیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، پرویز فتاح در حاشیه دیدار هیئت امنای کمیته امداد کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کمیته امداد حمایت‌های تخصصی انجام می‌دهد و برای تمام افراد زیرپوشش خود بیمه تکمیلی قرار داده به‌صورتی که برای درمان نیاز به هزینه شخصی نداشته باشند.

مدیرکل کمیته امداد کشور با بیان اینکه ۳۰۰ میلیارد تومان برای درمان افراد زیرپوشش هزینه شده است، افزود: خدمات کمیته امداد در دو حوزه صورت می‌گیرد؛ عده‌ای افراد زیرپوشش هستند که مستمری دریافت می‌کنند و عده‌ای افرادی هستند که گاهی با مراجعه کمک‌هزینه دریافت می‌کنند، این افراد تک‌خدمتی و یا چندخدمتی هستند و تلاش ما این است که بیشتر افراد در قالب طرح چندخدمتی زیرپوشش قرار بگیرند.

فتاح تصریح کرد: حضور قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی در هیئت امنای کمیته امداد هماهنگی خوبی بین کمیته امداد و آستان قدس ایجاد کرده و اولویت اول در رسیدگی‌ها سه استان خراسان و سپس سراسر کشور است.

وی با اشاره به اینکه همکاری با آستان قدس ظرفیت اقدامات عملی را بالا برده است، خاطرنشان کرد: سال ۹۴، تعداد ۸۰ هزار نفر برای زیارت حرم مطهر اعزام شدند در حالی که امسال با همکاری آستان قدس این ظرفیت افزایش صعودی چشم‌گیری داشته است، همچنین در حوزه همکاری‌ها برای ساخت مسکن محرومان با هم‌افزایی و توان اجرایی آستان قدس سعی در اجرای منویات مقام معظم رهبری داریم.

قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی نیز گفت: تفاهم‌نامه‌ای بین کمیته امداد و آستان قدس رضوی منعقد شده و در حال بررسی برای ساخت ۸۰۰۰ خانه ویژه محرومان هستیم، همچنین محور فعالیت‌ها در این تفاهم‌نامه مسکن، اشتغال و سلامت است.

سید مرتضی بختیاری با بیان اینکه کمیته امداد موفق‌ترین دستگاه در کارآفرینی و اشتغال بوده است، خاطرنشان کرد: اولویت فعالیت‌ها در جهت محرومیت‌زدایی سه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی و استان سیستان و بلوچستان است.

انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال137 روز قبل