ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دزد و پری ۳ ساخته می شود

حسین قناعت که این روزها در حال نگارش فیلم دزد و پری ۳ میباشد از آخرین وضعیت فیلم های در حال ساخت و اکران خود خبر داد.
وی درباره «قهرمانان کوچک» بیان کرد:تدوین این فیلم تا آخر هفته تمام می شود. از طرفی آرش بادپا در حال چیدن مقدمات ساخت موسیقی است.

وی در مورد «دو دزد و دو پری» که به «دزد و پری ۲» تغییر نام داده، عنوان کرد:این فیلم آماده نمایش است اما هنوز پروانه نمایش آن صادر نشده و در اصل طبق برنامه ریزی انجام شده ابتدا در جشنواره کودک اکران می شود و بعد به اکران عمومی می رسد.

 
 
بهنوش بختیاری
 

بهنوش بختیاری در دزد و پری

 
این کارگردان با اشاره به اینکه «دزد و پری ۲» موردی جهت اصلاحیه ندارد، اظهار داشت:این فیلم مورد خاصی که به آن اصلاحیه وارد شود، ندارد و حتی می توان گفت از «دزد و پری» هم بهتر شده است.

قناعت اضافه کرد:«دزد و پری ۲» همان فضای طنز، سرگرم کننده و پایان غافلگیرکننده برای بچه ها را دارد و مواردی در آن رعایت کردیم که مخاطب، مانند قسمت اول احساس خستگی نکند و خسته نشود.

 
بهنوش بختیاری و شیرخانلو

بهنوش بختیاری و شیرخانلو در دزد و پری

قناعت درباره علت همکاری با بهروز مفید به عنوان تهیه کننده هر سه بخش «دزد و پری» خاطرنشان کرد:همین که «دزد و پری ۱» توانست در میان ازدحام فیلم های پرمخاطب و نبود سالن های کافی با مخاطبان ارتباط برقرار کند، خوشحالم و مایه امیدواری برای همه از جمله تهیه کننده شد تا جایی که اعلام همکاری کرد. برای من نیز شانس بزرگی بود که با بهروز مفید به عنوان تهیه کننده ای باشخصیت و با سواد سینمایی همکاری می کنم.

ساخت فیلم سینمایی دزد و پری ۳

منبع : namnak.com

مجله