ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

بازیگر آمریکایی سریال داعش را میسازد

بردلی کوپر بازیگر نامزد اسکار قرار است سریالی درباره گروه تروریستی داعش بسازد.

شبکه آمریکایی «اچ.بی.او» مینی سریالی را درباره شکل گیری و فعالیت های تروریستی «داعش» در دست ساخت دارد و قرار است «بردلی کوپر» بازیگر فیلم های نامزد اسکاری چون «دفترچه بارقه امید» و «کلاهبرداری آمریکایی» به عنوان تهیه کننده و بازیگر با این پروژه همکاری کند.

بردلی کوپر

بردلی کوپر

«کوپر» تهیه کنندگی این پروژه را هم مشترکا با «تاد فیلیپس» بر عهده گرفته است. «تیم ون پاتن» که کارگردانی قسمت هایی از سریال های معروف «بازی تاج و تخت» و «امپراطوری ساحلی» را بر عهده داشته، در کنار «گرگ هورویتز» فیلمنامه نویس «ولورین» این دو را همراهی می کنند.

این مینی سریال براساس کتاب پرفروش و برنده جایزه پولیتزرِ «پرچم های سیاه:ظهور داعش» نوشته «جابی واریک» است که داستان شکل گیری این گروه از زندانی در اردن تا تبدیل شدنش به یک سازمان تررویستی که همه جهان را به هراس انداخته، را روایت می کند. در این پروژه تلویزیونی همچنین گروهی مامور مخفی هستند و سعی دارند داعش را نابود کنند.

سریال داعش

سریال گروه تروریستی داعش 

«بردلی کوپر» پس از خواندن این کتاب، متوجه قابلیت اقتباسی شدن آن شد و پس از انجام مذاکراتی با «واریک» نویسنده، تصمیم به ساخت مینی سریال آن گرفت. «کوپر» پس از سریال اکشن جاسوسی «اسم مستعار» برای اولین بار در قاب تلویزیون قرار می گیرد.

ساخت سریال داعش توسط بازیگر معروف آمریکایی

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,