ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سرپرست فرمانداری قصرشیرین در گفت‌وگو با تسنیم:

۰۷ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۲:۰۴

پیاده روی اربعین کربلا

سرپرست فرمانداری قصرشیرین گفت: تمام زیرساختهای لازم از جمله سالن ترانزیت و گیتهای مسافری برای تردد مناسب و بدون دغدغه زائران اربعین از مرز خسروی فراهم است.

مرادعلی تاتار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: باز شدن مرز خسروی سبب خیر و برکت برای مردم به ویژه ساکنان شهرستان قصرشیرین می‌شود و بازگشایی این مرز مورد موافقت همه است.

سرپرست فرمانداری قصرشیرین با اشاره به فاصله مناسب مرز خسروی تا عتبات عالیات گفت: فاصله مرز خسروی تا نجف ۳۸۰ کیلومتر، خسروی تا کربلا ۳۱۵ کیلومتر، خسروی تا کاظمین ۲۰۳ کیلومتر و فاصله مرز خسروی تا سامرا نیز ۳۲۶ کیلومتر است.

تاتار با بیان اینکه سابقه طولانی خسروی در پذیرایی از زائران عتبات عالیات افزود: مرز خسروی به دلیل ناامنی در کشور عراق در چهار سال گذشته مسدود بوده است که با تأمین امنیت زائران ایرانی از سوی طرف عراق مرز خسروی بازگشایی خواهد شد.

وی گفت: هتلداران قصرشیرین به‌دلیل تعطیلی مرز خسروی به شدت دچار مشکل شده‌اند که درخواست برای باز شدن مرز خسروی و رفع مشکلات هتلداران این شهرستان از جمله موضوعات مطرح شده در سفر دولت یازدهم به استان کرمانشاه بوده است.

سرپرست فرمانداری قصرشیرین افزود: ۲۰ هتل شهرستان قصرشیرین به‌دلیل رکود ناشی از عدم تردد مسافران عتبات عالیات از مرز خسروی با مشکلاتی از جمله عدم توانایی در پرداخت اقساط تسهیلات دریافتی مواجه هستند.

تاتار از پیگیری استاندار کرمانشاه برای بازگشایی مرز خسروی خبرداد و گفت: مسئولان کشوری نیز دیدی مناسب نسبت به بازگشایی مرز بین‌المللی خسروی دارند تا این گذرگاه قدیمی برای تردد زائران اربعین بازگشایی شود.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال213 روز قبل