ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – بعد از قهرمانی رئال مادرید در سوپرکاپ اروپا، زیدان در کنفرانس مطبوعاتی ورزشگاه لرکندال حضور پیدا کرد و به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تعدادی از بازیکنان رئال مادرید برای ادامه جشن قهرمانی وارد اتاق کنفرانس مطبوعاتی شده و با شوخی ها و فریاد های ‘قهرمان، قهرمان’، صحبت های زیزو را قطع کردند اما وی در تمجید از بهترین بازیکن میدان (سرخیو راموس) گفت:

بازیکنی مثل سرخیو راموس همیشه تفاوت ها را رقم می زند. قبلاً هم این را دیده ایم. به او گفتم که کمی بیشتر جلو برود و او دقیقاً زمانی نیاز بود، در جای درستی قرار داشت. سرخیو راموس کاپیتان ما و بازیکنی مهم است، و همیشه برای رساندن ما به قهرمانی حاضر است. هیچ دستور العمل خاصی برای او وجود نداشت. او به عنوان بازیکن رشد کرده است. ترکیب ما به اندازه کافی بزرگ است، و از این بابت مطمئنم. اگر نتوانیم بازیکنی را به خدمت بگیریم، بازیکنان زیادی در اختیار داریم و تازه امروز ۴ یا ۵ بازیکن غایب بودند. ما بازیکنان جوان و با تجربه ای داریم. مهمترین چیز، گروه است و ترکیب ما از عمق کافی برخوردار است.

وی در مورد آسنسیو، زننده گل اول مسابقه گفت:

او عملکرد کاملی ارائه کرد، و همه چیز در گلزنی خلاصه نمی شود، هرچند که گل فوق العاده ای بود. وقتی به بازیکنی اعتماد به نفس می دهید و آنها به بهترین نحو ممکن پاسخ اعتمادتان را می دهند، همه خوشحال می شویم. او اینجا با ما خواهد ماند. او باید خوب بازی کند و امروز دقیقاً این کار را کرد. باید به سویا بابت عملکرد فوق العاده ای که داشتند، تبریک بگوییم. برای اینکه فینال خوبی داشته باشید، باید هر دو تیم خوب بازی کنند و من از این مسابقه راضی ام. در پایان ما پیروز شدیم، اما سویا هم خیلی خوب بود.

در نهایت، زیدان راجع به مودریچ هم گفت:

من باید ترکیب ۱۱ نفره ام را انتخاب کنم. او دیر تر به جمع ما ملحق شد و این تصمیمی بود که من اتخاذ کردم. او ۹۰ دقیقه کامل بازی نکرد و حاصل این بود. از عملکرد او راضی ام، اما در مقایسه با سایر بازیکنان، وقتی وارد میدان شد تازه نفس تر بود.

۱۷۷۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,