ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – زین الدین زیدان بعد از کسب پانزدهمین پیروزی متوالی در رقابت های لالیگا که سومین پیروزی فصل ۲۰۱۶/۱۷ هم به شمار می رفت، در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تیم رئال مادرید عصر امروز موفق شد در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در شب بازگشت دوباره کریستیانو رونالدو به میادین، با نتیجه ۵-۲ از سد اوساسونا عبور کرده و با ۹ امتیاز به صدر جدول رقابت ها صعود کند. زیدان در پایان بازی گفت:

امروز تصمیم گرفتم که ترکیب تیم را اینطور بچینم. بعد از وقفه ایجاد شده به خاطر بازی های ملی من باید به استفاده از سیستم چرخشی فکر می کردم. بازی های زیادی پیش رو داریم و قدرت بسیار خوبی در عمق پیدا کرده ایم و بازیکنان خوبی داریم. روز چهارشنبه مسابقه دیگری داریم و باید ببینم که در آن دیدار چه کار خواهیم کرد. به دنبال حفظ این روند خوب خواهیم بود، سعی می کنیم برنده بازی شویم و در تمام بازی ها همه توان خود را به کار خواهیم گرفت.

در تمرینات روی ضربات شروع مجدد زمان صرف می کنیم چرا که عنصر مهمی از بازی هستند و گاهی اوقات می توانند گره بازی را برای شما باز کنند. برخی از بازیکنان کلیدی ما روی توپ های هوایی خوب هستند. من پیروزی و سه امتیاز را منعکس می کنم که برای ادامه راه ما مهم هستند. فراتر از آن، ما با بازیکنانی این سه امتیاز را کسب کردیم که اغلب فرصت بازی چندانی نسبت به سایرین به دست نمی آورند.

تشویق مودریچ:

می دانیم که او چطور بازیکنی است. او به دستورالعمل زیادی احتیاج ندارد. خوب کار می کند و تجربه خوبی دارد. خوشحالم، اما نه فقط به حساب عملکرد خوب امروز و تشویقی که از هواداران دریافت کرد. او به خاطر تلاش هایی که همیشه به کار می گیرد، و نه فقط به خاطر بازی امروز، شایسته این تشویق هاست. او پسری دوست داشتنی است و من از او راضی هستم.

تعویض کریستیانو رونالدو:

من هیچ بحثی با او نکردم. او از حضور در کنار ما خوشحال بود. من از هم دیدن بازگشت دوباره کریستیانو لذت بردم، درست مثل بقیه و همه مادریدیستا هایی که از خانه بازی را تماشا کردند و همه کسانی که عاشق کریستیانو هستند. می خواهم همیشه او را در اختیار داشته باشم، امروز یک ساعت بازی کرد و باید ببینم که روز چهارشنبه چطور خواهد بود. تقریباً ۶۰ روز از آخرین بازی او می گذشت و حالا در ۲۱ روز آینده ۷ بازی برگزار خواهیم کرد و باید از این مسئله آگاه باشیم. امیدوارم او گل های زیادی به ثمر برساند. او همه رکورد ها را می شکند و مطمئنم که به رکورد ۱۰۰ گل در لیگ قهرمانان اروپا خواهد رسید. او همیشه خطر ساز است و گلزنی در پنج دقیقه نخست مسابقه باور نکردنی است.

بنزما:

به نظر من او خوب کار می کند، و در یک پست کمی متفاوت، پشت سر موارتا قرار دارد. او قادر بود که به مدت ۳۰ دقیقه بازی کرده و سرعت بازی را حفظ کند و من از عملکرد او راضی هستم. او آماده است تا ۹۰ دقیقه بازی کند. روز چهارشنبه خواهیم دید که چه اتفاقی رخ می دهد. وقتی پا به توپ می شود اتفاقاتی رقم می زند و خطرناک ظاهر می شود.

کواچیچ:

آنچه من تلاش می کنم تا برای او انجام دهم، تزریق اعتماد به نفسی است که یک بازیکن هنگام حضور در میدان به آن نیاز دارد. او بازیکن خوبی است که کار های مثبتی انجام می دهد. او به اردوی تیم ملی کشورش رفت و بازگشت از اردو کار آسانی نیست. او می خواهد بازی کند و این را در تمرینات نشان داد. بعد از تماشای بازی امروز او فقط می توانم خوشحال باشم.

دفاع راست:

انتخاب ترکیب اصلی تیم برای من کار سختی است. ما دو بازیکن داریم که هر دو در آن پست به طرزی باور نکردنی خوب بازی می کنند. من از نحوه بازی دنیلو راضی هستم، او بسیار حرفه ای است. در مورد کارواخال هم که چیزی نمی توانم بگویم… او هر بار که بازی می کند یک گام رو به جلو بر می دارد. بازی های زیادی پیش رو داریم و هر دوی آنها بازی خواهند کرد.

۱۷۷۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,