ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

زورگیری خونین با ترفند برخورد با آینه خودروها!

یک زورگیر که به بهانه برخورد خودرو‌اش با آینه خودروی شهروندان، آنها را مضروب کرده و اقدام به سرقت می کرد ، توسط پلیس دستگیر شد.

به گزارش انتخاب، صبح روز گذشته یکی از شهروندان که به شدت مصدوم شده بود، ضمن مراجعه به کلانتری ۱۳۷ نصر عنوان داشت زمانی که در بزرگراه چمران در حال تردد بوده است ناگهان یک خودروی سواری از کنار خودروی وی رد می شود به صورت آینه ۲ خودرو با هم برخورد می کند و می شکند که در همین زمان راننده خودروی مذکور مقابل وی پیچیده و با حمله و ضرب و جرح وی کیفش را از داخل خودرو ربوده و متواری شده است.
 
با توجه به اینکه راننده مضروب توانسته بود پلاک خودروی ضارب را که بخش هایی از آن  به وسیله چسب پوشانده شده بود، یادداشت کند تیمی از ماموران این یگان برای شناسایی مالک خودروی مذکور وارد عمل شدند و پس از تحقیقات چند ساعته دریافتند که این خودرو تا کنون بارها اقدام به ارتکاب چنین عملی در بزرگراه مذکور کرده است و هر بار پس از سرقت اموال درون خودروی شهروندان از محل گریخته است.
 
متعاقبا گشت های محسوس و نامحسوس ماموران کلانتری ۱۳۷ در بزرگراه مذکور به گشتزنی پرداختند تا اینکه در نهایت غروب روز گذشته این خودروی شناسایی شده و در یک تعقیب و گریز کوتاه خودروی متهم متوقف و این زورگیر در کسری از ثانیه بازداشت شد.
 
سرگرد محمد گنجی رئیس کلانتری ۱۳۷ نصر درباره این خبر گفت: متهم در کلانتری به جرم خود مبنی بر زورگیر و سرقت از شهروندان و رانندگان خودروهای سواری به این شیوه اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده به دادسرای ناحیه ۲ تهران منتقل شد.

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,