ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

علائم تومور سرطانی در شکم زن با رشد جنین در دوران بارداری اشتباه گرفته شده بود

مادری که یک دوره بارداری پایان ناپذیر را تجربه کرده بود به اتاق عمل رفت اما به جای نوزاد توموری به اندازه یک ملون ازشکمش خارج شد."مارگارت مکماهون" 48 ساله و مادر دوکودک برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ به دلیل مشکل معده به پزشک مراجعه کرد اما آن زمان نشانی از تومور سرطانی دیده نشد و شاید هم معاینات به اندازه کافی دقیق نبودند. هرچند خود او در مصاحبه اش گفته است که علائم بیماری من درست مثل دوران بارداری بود و با گفته های اطرافیان گاهی خودم هم احساس می کردم واقعا باردار هستم در نهایت این دوران بارداری سه ساله پایان یافت.

زن باردار

زن باردار که به جای جنین تومور سرطانی داشت

بزرگ شدن تومور سرطانی دوران بارداری و رشد جنین تلقی می شد

با علائم و دردهایی همچون نفخ معده و التهاب روده پزشک برای او دارو تجویز کرد اما دردها کمتر نشد و شکم این زن درست مثل زنان باردار هر روز بزرگتر می شد به طوری که او مشکوک به بارداری بود. کم کم خود او هم باورش شد که باردار است چرا که تغییرات داخل شکمش حالتی مثل حرکت جنین بود ولی آزمایشات این را نشان نمی داد. دردهای گذرا و جزئی با دارو رفع می شد تا اینکه بعد از گذشت سه سال در حالی که شکم زن به اندازه ی یک زن باردار بزرگ شده بود دردها شدت گرفت تا جایی که دیگر تحمل آنها غیرممکن شد. خانم مارگارت برای رفع دردهایی که به توصیف خودش کشنده بودند به بیمارستان مراجعه کرد و عکسبرداری ها وجود یک توده ی سرطانی داخل شکمش را نشان دادند. او که به گفته ی خودش برای مرگ اماده می شد به اتاق عمل منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

توده سرطانی

تومور و توده سرطانی که با علائم بارداری در شکم زن میانسال رشد کرد

پزشکان هرگز فکر نمی کردند که داخل شکم این زن یک توده ی سرطانی به اندازه ۱۸ سانتی متر و وزن یک ملون جای گرفته باشد اما در حقیقت گوشه ای از شکم مارگارت را توده ای خطرناک احاطه کرده بود که به گفته ی پزشکان می توانست او را در چند روز آینده به کام مرگ بکشاند.

زنی که بعد از ۳ سال بارداری تومور به دنیا آورد! + عکس

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,