ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

زمان انتشار اسامی پذیرفته شدگان رشته های متمرکز / انتخاب رشته داوطلبان کنکور نهایی شد

  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,

مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان رشته های متمرکز سال ۹۵ روز چهارشنبه ۳۱ شهریور اعلام خواهد شد.

حسین توکلی درگفت و گو با میزان گفت: در آزمون سراسری سال ۹۵ ، ۸۶۰هزار و ۴۳۷ داوطلب ثبت نام کرده که این آمار نسبت به آمار سال ۹۴ ۱۷هزار و ۶۳۲ نفر کمتر شده است.

وی افزود: از تعداد ۸۶۰هزار و ۴۳۷ داوطلب ثبت نام کننده در آزمون سراسری سال ۹۵ ، ۷۷۲هزار و ۹۸۲ داوطلب در جلسه آزمون حاضر و تعداد ۸۷هزار و ۴۵۵ داوطلب غایب بودند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور با اشاره به شرایط در نظر گرفته شده برای انتخاب رشته کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال ۹۵ اظهار کرد: بر اساس ضوابط با توجه به ظرفیت پذیرش دانشجو در آزمون سراسری سال ۹۵ کلیه داوطلبان حاضر در جلسه امتحان مجاز به انتخاب رشته شناخته شده اند.

توکلی با ارائه آماری از تعداد داوطلبانی که نسبت به انتخاب کد رشته محل های خود اقدام کرده اند تصریح کرد: بر ا ساس آمار اولیه گزارش شده ۴۹۷هزار و ۳۲۶ داوطلب نسبت به انتخاب کد رشته محل های تحصیلی با آزمون و ۴۹هزار و ۵۱۰ داوطلب نسبت به انتخاب کد رشته محل های بدون آزمون اقدام کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور از انتشار فهرست اسامی پذیرفته شدگان رشته های متمرکز سال ۹۵ در پایان شهریور ماه خبر داد و اذعان کرد: اسامی پذیرفته شدگان رشته متمرکز سال ۹۵ روز چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه به روی سایت سازمان سنجش کشور قرار خواهد گرفت.

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,