ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

رییس کمیته امداد: چطور توانایی مقابله با داعش را داریم اما قاچاق را نه/نیروهای مسلح و همه نهادها باید در خدمت مردم باشند

  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,رئیس کمیته امداد امام خمینی

همه نهادها و وزارتخانه‌ها و نیروهای مسلح باید در خدمت مردم باشد چرا که دشمنان در تلاش هستند که بگویند که نهادهای انقلابی ما به درد مسائل بین‌الملل نمی‌خورد.

  رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه “درست کردن طبقه اشراف توسط مسئولان و حقوق‌های نجومی و منازل اشرافی مسئولان فقرآفرین است”، گفت: چطور ما توانمندی مقابله با یک داعشی در یک گوشه کشور را داریم اما نمی‌توانیم با قاچاق مقابله کنیم؟

 

به گزارش  تسنیم، پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در مراسم افتتاح ۳۳۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی نیروی زمینی سپاه در استان‌های مرزی طی سخنانی با انتقاد از وضعیت اقتصادی کشور و با بیان اینکه “اقتصاد ما مریض است”، گفت: مریض بودن اقتصاد ربطی به این دولت ندارد چرا که ما مسائلی در جامعه واقتصاد کشور داریم که فقرآفرین است. هم ندارد.

 

وی با بیان اینکه “درست کردن طبقه اشراف توسط مسئولان و حقوق‌های نجومی و منازل اشرافی مسئولان فقرآفرین است”، تصریح کرد: همه نهادها و وزارتخانه‌ها و نیروهای مسلح باید در خدمت مردم باشد چرا که دشمنان در تلاش هستند که بگویند که نهادهای انقلابی ما به درد مسائل بین‌الملل نمی‌خورد.

 

وی با طرح این سؤال که “چطور ما توانمندی مقابله با یک داعشی در یک گوشه کشور را داریم اما نمی‌توانیم با قاچاق مقابله کنیم؟، گفت که باید همه نهادهای انقلابی در خدمت مردم باشد و بتوانند مشکلات اقتصادی کشور را رفع کنند.

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,