ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – به گفته این ستاره سابق بارسلونا، لیونل مسی همچنان برتری چشمگیری نسبت به هموطنش نیمار دارد.

به گزارش وبسایت نود، نیمار به همراه بارسلونا، در دوسال پیاپی موفق به قهرمانی دوگانه لا لیگا و جام حذفی شد و لیگ قهرمانان اروپا را هم به ویترین افتخارات خود اضافه کرد. این بازیکن برزیلی سابق بارسلونا که با لباس آبی اناری‌ها موفق شد دو بار لالیگا را فتح کند، روزهای گذشته از هموطن خود برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان تحت نظر لوییز انریکه حمایت کرده بود، با این حال بهترین بازیکن اروپا و جهان در سال ۱۹۹۹ همچنان عقیده دارد لیونل مسی برتری چشمگیری بر هموطنش دارد.

ریوالدو در مصاحبه با اکیپ ادامه داد:”به عنوان یک هموطن، از پیشرفت دو سال اخیر نیمار بسیار خوشحالم، با این حال به نظر من لیونل مسی به دلیل کسب عناوین تیمی و فردی، موفقیت‌های یک دهه اخیر و قهرمانی‌هایی که در آینده کسب خواهد کرد همچنان از نیمار برتری چشمگیری دارد و قطعا بهترین بازیکن بارسلونا است.”

نیمار، کاپیتان تیم ملی المپیک برزیل است و موفق شده این تیم را به نیمه نهایی این مسابقات هدایت کند تا در نیمه نهایی این مسابقات به مصاف هندوراس خواهند رفت. ریوالدو که به همراه تیم ملی برزیل موفق به کسب مدال برنز المپیک ۹۶ آتلانتا شده است اعلام کرده است که برزیل به دلیل میزبانی این دوره از مسابقات شانس بسیار بالایی برای قهرمانی دارد.

او ادامه داد:”احساس می‌کنم با توجه به بازیکنان با استعدادی که در تیم ملی برزیل حضور دارند و با رهبری نیمار این تیم شانس بسیار بالایی برای قهرمانی در این مسابقات خواهد داشت. ما موقعیت بسیار خوبی برای رسیدن به این افتخار را در اختیار داریم.”

۱۸۹۹

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,