ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

در یک ساعت ۸۰۰ کالری بسوزانید

فعالیت های فیزیکی هم برای سلامتی و هم برای سوزاندن کالری مفید است. برای کم کردن وزن باید فعالیت های فیزیکی و یک برنامه غذایی سالم را در کنار هم داشته باشید.

سوزاندن کالری در روز بسیار آسان است.

خیلی ها باید به درون رینگ یک مسابقه ی واقعی قرار بگیرند تا بتوانند ۸۰۰ کالری در یک ساعت بسوزانند، اما آنهایی که بیش از ۱۰۰ کیلو وزن دارند، می توانند تنها با تمرین مشت زنی با یک حریف تمرینی فرضی، در یک ساعت این مقدار کالری را بسوزانند.

سوزاندن کالری

سوزاندن کالری در یک ساعت

هر کسی می تواند در نیم ساعت یا همین حدود چند صد کالری بسوزاند، اما برای سوزاندن ۸۰۰ کالری خالص در یک ساعت به کار و تلاش سختی احتیاج است. برای اینکه بتوانید در ۶۰ دقیقه یا حتی کمتر به این هدفتان برسید، در این مطلب با چند راه آشنا خواهید شد.

۱٫ استپ ایروبیک

هر کسی که بیش از ۱۰۰ کیلو وزن داشته باشد، می تواند با تمرینات Jane Fondaدر هر ساعت، حدود ۸۰۰ کالری بسوزاند. این تمرینات، پاهای شما، یعنی بزرگترین گروه عضلانی بدنتان را هدف قرار می دهد، و به قلبتان هم فشار می آورد تا همزمان یک تمرین کاردیو و عضله ساز داشته باشید.

۲٫ بوکس

خیلی ها باید به درون رینگ یک مسابقه ی واقعی قرار بگیرند تا بتوانند ۸۰۰ کالری در یک ساعت بسوزانند.

 
سوزاندن کالری

بوکس و سوزاندن ۸۰۰ کالری

اما آنهایی که بیش از ۱۰۰ کیلو وزن دارند، می توانند تنها با تمرین مشت زنی با یک حریف تمرینی فرضی، در یک ساعت این مقدار کالری را بسوزانند.

۳٫ قایقرانی

قایقرانی یک ورزش بی نظیر است، مخصوصا وقتی دوباره به آن بازگردید. هر شخصی که بیشتر از ۷۵ کیلوگرم وزن داشته باشد، با یک ساعت پارو زدن در ماشین پاروزنی و یا یک قایق واقعی، می تواند بیش از ۸۰۰ کالری بسوزاند.

۴٫ حمل وزنه های سنگین

آیا به دنبال راهی آسان و غیر منطقی برای سوزاندن ۸۰۰ کالری در یک ساعت می گردید؟

 
سوزاندن کالری

ورزش های کالری سوز

چند کیسه سیمان کوچک تهیه کنید و با خودتان اینور و آنور ببرید! اشخاصی که بالای ۱۰۰ کیلو وزن داشته باشند، می توانند از این راه بیش از ۸۰۰ کالری در یک ساعت بسوزانند.

۵٫ وزنه برداری

تمرینات قدرتی می توانند خسته کننده باشند، اما اجازه ندهید که این خصوصیت، شما را دلسرد و متوقف کند. ضربان قلبتان را در یک ساعت کامل بالای ۱۲۵ تپش در دقیقه نگاه دارید، آنگاه خواهید توانست تا در ۶۰ دقیقه تا ۱۰۰۰ کالری بسوزانید!

۶٫ کوهنوردی

ما از کوهپیمایی ملایم صحبت نمی کنیم. بلکه منظورمان کوهپیمایی سخت و به سبک نظامی است.

 
سوزاندن کالری

سوزاندن کالری در کمتر از یک ساعت

یک شخص معمولی می تواند با بالا رفتن از کوه و حمل ۲۰ کیلو پوشاک و لوازم، ۸۰۰ کالری در یک ساعت بسوزاند.

۷٫ اسکی صحرا نوردی

اگر با شدتی معمولی اسکی کنید، کمتر از ۸۰۰ کالری خواهید سوزاند، اما اسکی صحرا نوردی و سرعتی به شما کمک خواهد کرد تا ۱۰۰۰ کالری مصرف کنید! اگر یک ساعت، در سربالایی اسکی صحرا نوردی انجام دهید، حتی بیش از ۱۵۰۰ کالری خواهید سوزاند!

۸٫ دوچرخه سواری

دوچرخه تان را راه بیندازید و پدال بزنید. دوچرخه سواری، با توجه به وزن و سرعت شما می تواند چیزی حدود ۱۵۰۰ کالری در یک ساعت انرژی بسوزاند.

سوزاندن کالری

سوزاندن کالری با دوچرخه سواری

 
اگر می خواهید اینقدر کالری بسوزانید، باید به خودتان فشار بیاورید تا سرعتتان به بالای۳۰ کیلومتر بر ساعت برسد. هر شخصی که بیش از ۹۰ کیلوگرم وزن داشته باشد، با دوچرخه سواری با سرعتی بین ۲۰ تا ۲۵ کیلومتر بر ساعت می تواند بیش از ۸۰۰ کالری بسوزاند.

۹٫ فوتبال

یک مسابقه ی فوتبال، به شما کمک خواهد کرد تا در یک ساعت، ۸۰۰ کالری بسوزانید. هر چند کسانی که زیر ۹۰ کیلوگرم وزنشان باشد، باید بیشتر به خودشان فشار بیاورند. تنها کاری که باید بکنید این است که از دویدن دست بر ندارید!

۱۰٫ خرد کردن چوب

حمل کنده های سنگین چوب، کمک خواهد کرد تا ۸۰۰ کالری در یک ساعت بسوزانید، و اگر با تبری اقدام به خرد کردن آن ها کردید، این مقدار تا ۱۵۰۰ کالری افزایش پیدا خواهد کرد!

۱۱٫ فریزبی

اگر از دویدن باز نایستید، می توانید با بازی فریزبی در یک ساعت تا حدود ۸۰۰ کالری انرژی بسوزانید. البته در صورتی که حدود ۱۰۰ کیلوگرم وزن داشته باشید.

روشی ساده برای سوزاندن ۸۰۰ کالری در یک ساعت!

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,