ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – با وجود اینکه آرین روبن در جریان دیدار مقابل هامبورگ روی نیمکت نشده بود، نگرانی ها در مورد آمادگی جسمانی خود را بی مورد خواند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، نام این بازیکن هلندی در جریان پیروزی ۱-۰ مقابل هامبورگ در ورزشگاه ولفسپارک اشتادیون میان بازیکنان نیمکت نشین دیده می شد، اما بعد از شروع به گرم کردن در طول نیمه اول، به سرعت به منطقه فنی برگشت و روی نیمکت نشست. این بازیکن ۳۲ ساله که در این بازی به میدان نرفت، در پایان به خبرنگاران گفت:

هنگام گرم کردن کمی احساس درد کردم و نخواستم چیزی را به شانس واگذار کنم. این چیز بدی نیست، و تنها یک اقدام احتیاطی بود. نباید فراموش کرد که من تازه از یک مصدومیت طولانی مدت بازگشته ام.

مصدومیت از ناحیه ران پا، باعث شد تا روبن فصل گذشته در رقابت های بوندس لیگا تنها ۱۵ بازی انجام دهد، و سپس در پیش فصل امسال با مصدومیتی مجدد، ۶ هفته را از دست داد.

بازیکن سابق تیم های رئال مادرید و چلسی هفته گذشته در دیدار مقابل هرتابرلین به عنوان بازیکن جانشین به بازی آمد و موفق به گلزنی شد و انتظار می رود که در لیست بازیکنان دعوت شده برای دیدار چهارشنبه شب مقابل بایرن مونیخ نیز قرار داشته باشد.

۱۷۷۱

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,